Skip to main content

`Galip gelip ligde kalacağız..`

Muş Haber Fotoğrafı

Şanlıurfa Engelliler Basketbol Takımı ile yarın karşılaşacak olan ekibimiz rakibini mağlup ederek ligde kalmayı garantilemek istiyor. Bedensel Engelliler Basketbol Takımı yarınki müsabaka için bugün kentten ayrılıyor. Şanlıurfa Atatürk Kapalı Spor Salonunda rakibi ile karşılaşacak olan ekibimiz galip gelmesi halinde ligde kalmayı garantileyecek.

Türkiye Tekerlekli Sandalye Birinci Liginde mücadele eden 10 ekip arasında bu yıl sergilediği kötü performansından dolayı 7’inci sırada olan ekibimiz düşme potasından kurtulmak için kalan son iki maçtan en az birini almak zorunda. Yarın Urfa ile karşılaşacak olan ekibimiz önümüzdeki hafta kendi saha ve seyircisi önünde Samsun’u ağırlayacak.

Muş Bedensel Engelliler Basketbol Takımının kaptanı Bedri Korkmaz, Urfa veya Samsun’dan birini yenerek ligde kalacaklarını belirterek, bu yıl çok kötü bir performans sergilediklerini ancak ligde kalmak için var güçleri ile mücadelelerine devam ettiklerini söyledi.
Şanlıurfa Engelliler Basketbol takımı ile karşılaşacak olan ekibimiz bir haftadan bu yana sürdürdüğü hazırlıklarını tamamladı. Bugün maçın oynanacağı şehre gidecek olan ekibimiz, galibiyeti hedef olarak belirledi.

Geçen hafta kendi saha ve seyircisi önünde güçlü rakibini mağlup eden ekibimiz yarın karşılaşacakları Şanlıurfa Engelliler Basketbol Takımını mutlak suretle yeneceklerini söylediler. Takım Kaptanı Bedri Korkmaz, takımın bir haftadır hazırlıklarını sürdürdüğünü ve yarınki müsabaka için hazır olduğunu söyledi. Korkmaz, yarın karşılaşacakları Şanlıurfa Engelliler Basketbol Takımını yenerek moral bulmak istediklerini ifade etti.

Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol Takımı Teknik Direktörü Turgut Korkmaz, Urfa’dan galibiyetle dönmek için var güçleri ile mücadele edeceklerini ve kötü başladıkları sezonu iyi bir şekilde sürdürmek istediklerini söyledi.

Takımın yeterince destek alamadığını ve bu nedenle rakiplerine karşı zor şartlar altında mücadelesini sürdürdüğünü kaydeden Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol Takımı Teknik Direktörü Turgut Korkmaz, Urfa müsabakasından galip gelip ligde kalmanın çabasını vereceklerini söyledi.

URFA, TARAFTARLARINA ÇAĞRIDA BULUNDU
Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Şanlıurfa Engellilerspor Kulübü Başkanı M.Veysi Fırat, bu Pazar oynanacakları maç için taraftarlardan destek istedi.
Pazar günü saat 12.00’de Muş ekibini kendi evi Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda ağırlayacak olan Şanlıurfa Engellilerspor, taraftarların desteğini bekliyor. Hafta sonu oynayacak maç ile ilgili bilgiler veren Şanlıurfa Engellilerspor Kulübü Başkanı M.Veysi Fırat, Pazar günü oynayacakları maçın çok zorlu bir karşılaşma olacağını belirterek, “İlk yarı bizi evinde yenen Muş ekibini ağırlayacağız. Güneydoğu’nun derbisi diye adlandırdığım bir maç olacaktır. Çok zevkli ve heyecanlı olan bu maçı sporseverlerin muhakkak seyretmesi gerektiği kanısındayım. Bütün taraftarları takımımıza destek vermelerini bekliyorum” dedi.

 Muşun Sesi Gazetesi

Bu Haftanın En Popüler Haberleri..

Bir Cevap Yaz

Ekonomi Haberleri

Muş Havalimanı, Mart Ayında 35 Bin 961 Yolcu Ağırladı

Muş Sultan Alparslan Havalimanı, geçen ay gerçekleşen iç hat yolcu trafiğiyle büyük bir…

İçişleri Bakanlığı Muş’a Personel Alıyor

İçişleri Bakanlığı çeşitli illerde görevlendirilmek üzere 1608 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular…

OGM personel alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde Orman Genel Müdürlüğü tarafından Orman mühendisi, Orman muhafaza…

Eğitim Haberleri

Dilimizin Zenginlikleri Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi

“İlimizde Millî Eğitim Bakanlığı’nın Düzenlediği Dilimizin Zenginlikleri Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi” Millî Eğitim…

Muşlu Öğrenciler Proje Yarışmasında Bölge Birincisi Oldu

Muş’taki ortaokul öğrencileri, bilimsel çalışmalarıyla büyük bir başarıya imza attı. TÜBİTAK 2204-B Ortaokul…

Alpaslan Üniversitesi’nde TÜBİTAK Projesi Heyecanı

“TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı 2023/2 Dönemi Bilimsel Değerlendirme Sonuçları…

Kültür Sanat Haberleri

Behzat Yel’in yeni şiir kitabı

Yazar ve şair Behzat Yel’in ilk şiir kitabı “Bir Soluk Nefes”, Liz Yayınları…

Arşın Mal Alan Opereti Sahnelendi

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü repertuvarındaki Azerbaycanlı besteci…

Atık Kartonlarla işlediği resimlerin sergisini açtı

Dekoratif El Sanatları Öğretmeni Mükerrem Sur tarafından atıl durumdaki kartonlardan hazırlanan resim ve…

Profesyonel internet sitesi için arayın..

Memleket Web Tasarım

 0532 514 50 57

  • Google Arama Kaydı
  • SEO Puanı Yüksek Tasarımlar
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Yedekleme Hizmeti

 

 

Haber ve İçerik Etiketleri

Haber Kategorileri