Muş Alperen Ocakları Başkanı Abdullah Alptekin Has, bu akşam düzenlenecek olan ‘Gözyaşı Geceleri’ne Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun katılacağını ve düzenlenen gecenin kaçırılmaz bir fırsat olduğunu belirterek, Muşluların geceye büyük ilgi göstermelerini beklediklerini açıkladı.

Muş’ta Alperen Ocakları tarafından organize edilen ‘Gözyaşı Geceleri’ bu akşam Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Düzenlenecek gece ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Muş Alperen Ocakları Başkanı Abdullah Alptekin Has, Muş’ta ilk defa düzenlenen ‘Gözyaşı Gecesi’nin önemli bir sosyal aktivite olduğunu söyledi. Muş’a ilk defa gelen ‘Gözyaşı Gecesi’ne herkesin katılması gerektiğini söyleyen Has, unutulmaz bir gecenin yaşanacağını belirtti.

‘Gözyaşı Geceleri’ne Yazıcıoğlu da katılacak

Abdullah Alptekin Has, düzenlenecek olan geceye BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun da katılacağını belirtti. Alınan bilgilere göre Yazıcıoğlu, 31 Mayıs 2008 Cumartesi günü Van, Bitlis ve Muş, 1 Haziran 2008 Pazar günü Bingöl, pazartesi de Diyarbakır’ı ziyaret edecek. Yazıcıoğlu, beraberinde BBP Genel Sekreteri Yalçın Topçu, BBP Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Destici ve Hakkı Öznur, BBP Kadınlar Kolu Genel Başkanı Fürüzan Tanrıkulu ve çok sayıda MKYK üyesiyle Muş’a gelecek. Yazıcıoğlu, gittiği her ilde valilik ve esnaf ziyaretleri yapacak, basın toplantıları düzenleyecek ve TV programlarına katılacak.

BBP lideri bugün Bitlis’te miting düzenleyecek ve BBP Analiz Çalışma Grubu’nun oluşturduğu GÖR projesini Bitlislilere açıklayacak. Yazıcıoğlu, bugün akşam saatlerinde Muş’a hareket edecek ve Muş Alperen Ocakları’nın düzenlediği “Gözyaşı Geceleri”ne katılacak. Muş’tan Bingöl’e geçecek olan Yazıcıoğlu, burada 18 il başkanı ve bölge MKYK üyeleriyle Genişletilmiş Bölge İl Divanı Toplantısı yapacak. Bingöl’den de Diyarbakır’a geçecek olan Yazıcıoğlu, burada düzenleyeceği basın toplantısı ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu izlenimlerini paylaşacak. Topkan Haber Ajansı