Muş Anadolu Öğretmen Lisesi’nde sınıflar arası voleybol turnuvası düzenlendi. Düzenlenen turnuvanın galibi ise öğretmenlerden kurulu takım oldu. Anadolu Öğretmen Lisesi’nde 16 sınıf ve bir öğretmen takımı ile başlayan voleybol turnuvası önceki gün sona erdi. Oldukça çekişmeli geçen turnuvanın finalinde ise 11-F sınıfı ile öğretmenler takımı karşı karşıya geldi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği final maçını 3-1 kazanan öğretmenler takımı kupayı kazanan taraf oldu.

Karşılaşma sonrası bir açıklama yapan öğretmen takımı kaptanı Yahya Adanır, “Öncelikle Beden Eğitimi Öğretmenimiz Celal Şener’e, bu turnuvadaki büyük emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çok güzel bir turnuva oldu. Öğretmen, öğrenci kaynaşmasının çok güzel örneklerini yaşadık. Çok zorlu 2 maç yaparak finale çıktık. Şampiyon olduğumuz için çok mutluyuz. Hem takım arkadaşlarımı hem de 11-F sınıfının oyuncularını tebrik ediyorum” dedi.

Finalde öğretmen takımına mağlup olan 11-F sınıfı takımı kaptanı Zahir Demir ise; “Öğretmenlerimizle finalde karşılaşmak bizim için gurur verici bir olaydı. Çok güzel tablolar yaşadık. Öğretmen, öğrenci kaynaşması açısından mükemmel bir organizasyon oldu. Hem öğretmenlerimi hem de takım arkadaşlarımı canı gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Beden Eğitimi Öğretmeni Celal Şener de, böyle organizasyonları her sene yaptıklarını ve bu organizasyonlar sayesinde okulda çok güzel kardeşlik ortamının oluştuğunu belirterek, turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkür etti. Topkan Haber Ajansı