Muşun Malazgirt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı, Şırnakta girdiği çatışmada şehit olan İsmail Bülbülün ağabeyi Mehmet Bülbülü evinde ziyaret etti

Kaymakam Soner Kırlı ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdulbari Aksoy, Şekerbulak Mahallesinde ikamet eden, Şehit Jandarma Er İsmail Bülbülün ağabeyi Mehmet Bülbülü evinde ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehit Jandarma Er İsmail Bülbülün ağabeyi Mehmet Bülbül, kendilerini unutmayıp ziyaretlerine gelen Kaymakam Kırlıya teşekkür ederek, Kardeşim 2000 yılında Şırnak’ın Silopi ilçesinde girdiği çatışmada şehit olmuştu. Kaymakamız bizleri her zaman arayıp soruyordu. Bugün de evimizi ziyaret ederek bizleri çok mutlu etti. Kendisine çok teşekkür ediyoruz dedi.

Malazgirt Kaymakamı Soner Kırlı ise, 2000 yılında Şırnak’ın Silopi ilçesinde girdiği çatışmada şehit olan İsmail Bülbüle Allahtan rahmet diledi. Kaymakam Kırlı, Şırnakta girdiği çatışmada şehit olan Jandarma Er İsmail Bülbülün ağabeyi Mehmet Bülbülü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdulbari Aksoy ile birlikte evlerinde ziyaret etmek istedik. Sizler bize şehidimizden emanetsiniz ve biz de bu emanete en iyi şekilde bakmakla yükümlüyüz. Asla kendinizi yalnız hissetmeyin. Sizler bizim ailemizdensiniz ve sizin taleplerinizi her zaman yerine getirmeye hazırız diye konuştu.

 

Muş Manşet Gazetesi