İlçe Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, Yoncalı beldesindeki okulları ziyaret ederek TEOG sınavında başarılı öğrencilere bisiklet ve giyecek yardımında bulundu.

Yoncalı beldesindeki  İlkokulu ziyaret eden İlçe kaymakamı Hacı Arslan Uzan, İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Ayhan,  Garnizon komutan Komutanı Vekili Üsteğmen Mehmet Akpınarlı, Sosyal Yardımlaşma Müdiresi Nazire Sönmez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Deniz Edip, Jandarma Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Murat Balkaş  ile öğrencilere giyecek yardımlarını dağıttı.

Zaman zaman duygusal anlarında yaşandığı programda konuşan Kaymakam Uzan, Devlet olarak her zaman ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya çaba gösterdiklerini belirterek, bu bağlamda kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan bağışçılara da teşekkür etti.

Uzan, Bugünde öğrencilerimizin gönüllerinde tatlı bir anı bırakmak ve onların bu soğuk günlerde üşümelerini engellemek amacıyla öğrencilerimize mont ve bot yardımında bulunduk dedi. Yapılan yardımlardan sonra öğretmenlerle biraya gelerek sorunlarını dinleyen Uzan, beldedeki bir taziyeye de katılarak başsağlığı dileklerinde bulundu. 

Muş Ovası Gazetesi