Türk Kızılay Derneği Genel Başkanı Tekin Küçükali Kızılay Derneği Muş Şubesi tarafından düzenlenen 3 günlük programa katılmak üzere Perşembe günü ilimize geliyor.

Muş’ta 30 yıla yakın zamandır çalışmalarını başarılı bir şekilde yürüten Muş Kızılay’ının Doğu Anadolu Bölgesinde önemli bir konuma kavuşturulmasında önemli bir rol oynayan Muş Kızılayı Şube Başkanı Cengiz Koç Genel Başkan Tekin Küçükali’nin ilimize gelişini büyük bir şans olarak değerlendirdi.

Kızılay Muş Şubesi tarafından hedeflenen yatırım çalışmaları Genel Başkan Küçükali’nin gelişi ile yapacağı incelemelerin ardından Muş’a kazandırılması noktasında umutlu olduklarını belirten Başkan Koç Genel Başkan Küçükali’nin katılımı ile 3 gün sürecek programla ilgili olarak yaptığı açıklamasında “Türk Kızılay Derneği Genel Başkanı Sayın Tekin Küçükali 26 Mart Perşembe günü ilimize geleceklerdir. Genel Başkanımızın ilimize teşrifleriyle geniş kapsamlı bir program hazırlığı içerisine girdik. Genel Başkanımız Sayın Tekin Küçükali, üç günlük bir süre ile ilimizde kalacaklardır. Genel Başkanımız Muş’ta geniş kapsamlı değerlendirmelerde ve incelemelerde bulunacaklardır. Bu değerlendirmeler ve incelemeler bizim için oldukça önemlidir. Kızılay Şubesi olarak yaptığımız çalışmalar ve hayata geçirilen projelerle her zaman övündük ve övünmeye devam edeceğiz. Çünkü biz sadece kendi ilimize değil bölgeye hakim bir afet merkezi haline geldik. Yaptığımız çalışmalarla yetinmeyerek daha da büyüyeceğiz. Kızılay Derneği Muş için büyük bir şanstır ve bizde elimizden geldiği kadar bu şansı daha da genişleteceğiz. Genel Başkanımız Sayın Tekin Küçükalinin’de ilimize gelmesiyle birlikte geniş kapsamlı protokolün katımlıyla yapılmasını amaçladığımız proje yatırım çalışmalarını kamuoyuna aktaracağız dedi.

 Günaydın Muş Gazetesi