Belediyedeki görevlerinden emekli olan 4 personel ile bir araya gelen Belediye Başkanı Necmettin Dede, “hemşerilerimize hizmet edenler bizim baş tacımızdır” Belediye Başkanı Necmettin Dede, dün emekli olan 4 personeli ile birlikte öğlen yemeğinde bir araya geldi. Görevden ayrılan personelleri misafir eden Dede, “Hemşerilerimize hizmet edenler bizim başımızın tacıdır. Onlar için devletimizin imkanlarını da kullanırız, kendi olanaklarımızı da. Ömürlerinin en iyi dönemlerini belediyede memleketin ve hemşerilerimizin hizmetine harcadılar. Onlara vatandaşlarım adına, halkım adına teşekkür eder. Bundan sonraki yaşantılarında da aynı özveri ve disiplinli davranışlarını sürdürmelerini tavsiye ediyorum” dedi.


Emekli olan 4 personel ile birlikte dün belediye toplantı salonunda öğle yemeğinde bir araya gelen Belediye Başkanı Necmettin Dede, personelin göstermiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı onları kutladığını ve bugün tamamladıkları hizmetleri için teşekkür ederek, “emeklilikleri hayırlı olsun” dedi.


Dede, hiçbir emeğin, hizmetin karşılıksız kalmayacağını kaydederek, şöyle konuştu: “Belediyemizde yıllardır görev yapan ve vatandaşlarımıza hizmet eden bu değerli arkadaşlarımız, kurumda geçirmiş oldukları günleri ömürlerinin geri kalan kısmında zaman zaman yad edecekler. Özlem duyacaklar, arkadaşlık ve dostluk ortamına hasret duyacaklar. Nihayetinde bugün, burada ifa ettikleri çalışmayı tamamlayarak kenara çekilmeyi uygun gördüler. Ne belediyedeki yöneticiler, ne de halk personelin yapmış olduğu hizmeti unutmaz, unutması da mümkün değil.


Görevlerini dört dörtlük yapmak için mücadele eden ve bunda da başarılı olan arkadaşlarımızı katkılarından ve duyarlılıklarından ötürü kutluyorum. Şunu çok iyi biliyorlar ki, çalışmayan, didinmeyen, mücadele etmeyen bir kurum ne başarılı olur, ne de ayakta durabilir. İşte bu bilinç ile hareket edip, hemşerilerimizin daha iyi şartlar altında hayatlarını sürdürüp, gelişmiş, temiz bir kentte yaşamaları için çalışmalarını sürdürmüşler. Bugün sadece mesai bakımından aramızdan ayrılıyorlar. Belediyede her zaman için kendilerini misafir etmek, ağırlamak isteriz. Hayatlarının bundan sonraki bölümünde aileleri ile başarılı ve mutlu günler geçirmesini dilerim.” Haber: Emrullah Özbey

 NULL