Acil Servis Ünitesi önünde geçen yıl yaptırılan kanalizasyonlar arızalanınca belediye ekipleri onarmak için çalışmalar başlattı. Geçen yıl yaptırılan kanalizasyonlar arızalanmaya başladı. Devlet Hastanesi acil Servis Ünitesi önünden geçen ve geçen yıl yaptırılan kanalizasyonların arızalanması vatandaşların tepkisine de neden oldu. Belediye ekipleri arızalanan kanalizasyon çalışmalarını onarmak için çalışmalara başladı.

Acil Servis Ünitesini genişletme ve daha modern bir hale getirmek için başlatılan çalışmalar kapsamında yaptırılan kanalizasyon döşemeleri arıza vermeye başladı. Vatandaşlar, daha bit yılı dolmamış döşemelerin arızalanmasına tepki göstererek zamanında uygun bir şekilde yapılmadı için bugün bu hale geldiğini söylediler. Geçen yıl onca masraf yaptırılarak faaliyete geçirilen acil servis ünitesinin şimdiden kanalizasyonlarında arızalanmanın meydana geldiğini kaydeden vatandaşlar, ilerleyen zaman diliminde ne tür aksaklıkların çıkacağı endişesi içerisinde olduklarını söylediler.

Kanalizasyon döşemelerindeki sorunun giderilmesi için başlatılan çalışmaları yürüten belediye ekipleri acil servis önündeki parke taşlarını bir kısmını sökerek kazı çalışmalarına başladı.

 Muşun Sesi Gazetesi