Yolların son durumunu görmek ve vatandaşların sıkıntılarını dinlemek üzere Bahçe Köyüne gelen AK Parti Milletvekili Seracettin Karayağız’ı tanımadılar. Köy yollarında devam eden asfaltlama çalışmalarını inceleyen AK Parti Milletvekili Seracettin Karayağız’ı Bahçe Köyünde tanınmadı. İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği tarafından KÖY-DES Projesi kapsamında Bahçe Köyünde başlayan asfaltlama çalışmaları devam ediyor. Karayağız, kendisini tanımayan vatandaşla önce kendini tanıttı, sonra bir sıkıntısının olup olmadığını sordu.

Merkeze bağlı Bahçe Köyünde devam eden asfaltlama çalışmalarını Vali Erdoğan Bektaş ve AK Parti İlimiz Milletvekili Medeni Yılmaz, Seracettin Karayağız, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Güngör ve İl Genel Meclis Üyeleri yerinde inceledi.

Yeşilova beldesi ile Mercimekkale arasında bulunan yolların asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledikten sonra vatandaşların sıkıntılarını dinlemek ve o bölgedeki yolları kontrol etmek amacıyla Bahçe Köyü’ne geçtiler.

Burada yolları kontrol edip vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Vali Erdoğan Bektaş, vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Mahmut Bingöl isimli vatandaş ile sohbet eden Vali Erdoğan Bektaş, ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. O esnada sohbete katılan Ak Parti Milletvekili Seracettin Karayağız, “amca nasılsın, bir sıkıntın isteğin var mı” diye sordu. Ancak Mahmut Bingöl isimli vatandaş Ak Parti Milletvekili Seracettin Karayağız’ı tanımadı. Bunun üzerine Seracettin Karayağız, kendisini vatandaşa tanıtarak, “ben Ak Parti Milletvekili Seracettin Karayağız’ım” dedi. Bu olay vatandaşlar arasında gülüşmelere neden oldu. Milletvekilini tanımayan Mahmut Bingöl isimli vatandaş, heyet köyden ayrılırken kendileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 Muşun Sesi Gazetesi