Yeni Sezonda Bölgesel Amatör Lig’de Mücadele Edecek Olan Şekerspor, Yeni Sezona İddialı Hazırlanamıyor.Geçtiğimiz sezon başarılı bir sezon geçirerek Muş amatör lig Şampiyonu olmayı başaran ve bu sezon Deplasmanlı Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Şekerspor yeni sezon hazırlıklarına destek olunmadığı için devam edemiyor.

Teknik Sorumlu Hakan Okut nezaretinde Şekerspor futbolcuları hemen hemen her gün bir araya gelerek çaresizce bekliyorlar, yeşil beyazlılar yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlanmak için kendilerine uzanacak yardım elini bekliyor ve Deplasmanlı Bölgesel Amatör Ligde başarılı olmayı amaçlıyor.

Deplasmanlı Bölgesel Amatör Ligde yer alacak takımların bir birleri hakkında fazla bilgi sahibi olmadığını ifade eden Şekerspor Teknik Sorumlusu Hakan Okut, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Geçen sezon asıl amacımız 3.ligdi ama bazı şansızlıklar nedeniyle bu hedefimize çok yaklaştığımız halde ulaşamadık. Ancak bu sezon Deplasmanlı Bölgesel Amatör Ligde mücadele edip ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bunun içinde her geçen gün bizim aleyhimize çalışmalarımıza başlayamıyoruz. Öncelikle katılım için gerekli olan teminatı hallettik, Takip ettiğimiz, izlediğimiz futbolcular vardı yapabileceğimiz bir iki kaliteli transferlerle ligde başarılı olacağımıza inanıyoruz. Hiçbir ayrım yapmaksızın Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız, kurum amirlerimizin tüm Muş lu hemşerilerimizi takımımıza sahip çıkmaya ve destek vermeye çağırıyorum. İnşallah hayırlı bir sezon olur. dedi.

Şeker spor kaptanı Haşim Yamaç ise, şehrin takıma sahip çıkmasını istedi.“ İlk kez mücadele edeceğimiz Deplasmanlı (BAL) Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluğa oynamayı amaçlıyoruz. Biz sporcular olarak elimizden geleni yapıyoruz. Amatör Lig’e katılan tüm takımlar hazırlıklara başladı, transfer çalışmalarını yaptılar, Bu takıma artık şehrin sahip çıkması lazım. Tüm taraftarlarımızın ve şehrin ileri gelenlerinin, siyasilerin, bürokratların, oda, sendika ve derneklerin desteğini bekliyoruz. Bölgesel Lig’de gerçekten güçlü takımlarla mücadele edeceğiz. Bu zorlu mücadelede bizi yalnız bırakmasınlar.”dedi

 Foto Haber :Fırat DEMİR