Skip to main content

Kulüpler tam destek dedi

Muş Haber Fotoğrafı

Tüm İl Amatör spor kulüp yetkilileri BAL ligi temsilcine destek için bir araya geldi ve Vali Erdoğan Bektaş’ın Şeker spor takımı için destek bulunmasını istedi. Çok sayıda kulüp yetkilisi ise Şeker sporun Vali Bektaş ziyaretine katılım göstereceği sözü verdi.

Muş Valiliğine gelişinin ardından her zaman birliktelik örneklerinin sergilenmesinden yana görüşler yayınlayarak çeşitli mesajlar veren Vali Erdoğan Bektaş’ın Muş’ta bazı kesimlerde görmek istediği bu istek hayata geçti ve bir araya gelip ortak yönde mesaj ve birliktelik örneği sergilemekte zor gibi görünen amatör spor kulüp yetkilileri yıllar süren bu gidişata dur dedi. Şeker sporun BAL ligine rahat bir şekilde gidebilmesi için tek yürek olduklarını gösteren Muş Amatör Spor kulüp yetkilileri Şeker spora tam destek dedi.

Muş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun 2010/2011 Amatör Lig sezonu fikstür çekim törenine katılan kulüp yetkilileri Şekerspor’a destek için görüş beyan etti. Muş spor.com ve  basın mensuplarının da  hazır  bulunduğu toplantıda,Tüm görüşlerin Şekerspor’a mutlak surette destek için bir olduğu açıklamalarda tüm kulüp yetkilileri tarafından şu ifadelere yer verildi.

MUŞ OVASI SPOR KULÜP BAŞKANI

MECİT SOYSAL

Şeker sporun BAL liginde beklenen başarıyı elde edip bir üst lig olan profesyonel lige çıkması için gerekli olan desteği alması gerekmektedir. Muş gençliğinin kaybedecek bir yılı daha yoktur. Sayın Valimizden beklentimiz Şeker spora destekte bulunmasından yanadır.

HÜRRİYET SPOR TEKNİK DREKTÖRÜ

AYHAN HAS

Sahipsizliğin ötesine itilmiş olan memleketimizde hak olan bazı ihtiyaçlara destek sağlanmıyor. Dileğimiz Şeker spora destek verilmesinden yanadır.

İL ÖZEL İDARE SPOR BAŞKANI

MAŞALLAH ARSLAN

Şeker spor takımı futbolcuları ve teknik heyeti ile birlikte elinden gelenin en iyisini yapmıştır. Güçleri nispetinde yapılan il futboluna hizmette destek ihtiyacı doğmuş ve BAL ligindeki başarı gidişatı olumsuz bir tablo içerisine girmektedir. Tüm İl Spor kamuoyu olarak Şeker spora destek verilmesini ümit ediyoruz.

DOĞU GÜCÜ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI

KÜRŞAT TEKİN

Buradaki mücadelenin anayurdu herkesin dönüp dolaşacağı yer BAL ligi’dir. Bugünde tüm takımların hedef olarak belirttiği BAL ligi gençlerin kurtuluş yeri olarak gösterilirken şimdi niye destek verilmeyi bekleyen ve gençlerimizin kurtuluş yeri olan BAL ligine buyursunlar destek versinler.

BOZBULUT SPOR KULÜBÜ TEKNİK DREKTÖRÜ

KUBİLAY AKGÜL

BAL ligi bir fırsattır. Bu fırsatın iyi değerlendirilmesi lazım. Dileğimiz Şeker sporun hak ettiği değeri ve desteği görmesidir.

HASKÖY SPOR YÖNETİM KURULU ÜYESİ

NAZIM KARDAŞ

İlçe takımı olmamız ildeki yaşanan olumsuzluklardan uzak kalmamız gerekir anlamına gelmez. BAL ligi temsilcimiz Şeker spor takımına gerekli olan yardım ve desteğin verilmesi için gerekli olan tüm yaptırımlarda varız.

ERENCİK SPOR YÖNETİM KURULU ÜYESİ

MAHMUT AYDIN

Şeker spor takımı ve diğer takımlar için yaklaşımlarımız aynıdır. Öncelikli olarak ilimizin menfaatine olan çalışmaları her zaman destekleyen bir anlayışta olacağız. Sayın Valimizden ricamız Şeker spor takımına yeterli konumda destekte bulunmasıdır.

SUNDU SPOR TEKNİK DREKTÖRÜ

GIYASETTİN TAVLI

Şeker spor takımına destek için tüm il kamuoyunun bir olması gerekir. Bu günde bu başlangıçta yer aldığım için mutluyum. Bu yöndeki birliktelikler her zaman başarıyı tetikleyen düşünceler içerir.

TEDAŞ SPOR TEKNİK DREKTÖRÜ

SEYFETTİN BÜTE

Batıya baktığımız zaman Bingöl’ü doğuya baktığımız zaman Bitlis’i geçemiyoruz. Yazık günah bu memlekete bu memleketin bu halde kalmasını sağlayan geçmiş dönemlerdeki zihniyetlere. Bugün bu olumsuzlukların önüne geçmek için buradaysak eğer gerekeni yine el birliği ile yapmalıyız. BAL ligi gençliğimiz için hayati bir önem arz etmektedir. Onların ülke futboluna faydalı birer sporcu olmalarını sağlamak bakımından eğer öyle olmasını istiyorsak şimdide Şeker sporun başarısı için tek yürek olup güç birliği oluşturmalıyız.

 F.DEMİR / Haber 49 Gazetesi

Bu Haftanın En Popüler Haberleri..

Bir Cevap Yaz

Ekonomi Haberleri

Muş Havalimanı, Mart Ayında 35 Bin 961 Yolcu Ağırladı

Muş Sultan Alparslan Havalimanı, geçen ay gerçekleşen iç hat yolcu trafiğiyle büyük bir…

İçişleri Bakanlığı Muş’a Personel Alıyor

İçişleri Bakanlığı çeşitli illerde görevlendirilmek üzere 1608 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular…

OGM personel alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde Orman Genel Müdürlüğü tarafından Orman mühendisi, Orman muhafaza…

Eğitim Haberleri

Dilimizin Zenginlikleri Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi

“İlimizde Millî Eğitim Bakanlığı’nın Düzenlediği Dilimizin Zenginlikleri Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi” Millî Eğitim…

Muşlu Öğrenciler Proje Yarışmasında Bölge Birincisi Oldu

Muş’taki ortaokul öğrencileri, bilimsel çalışmalarıyla büyük bir başarıya imza attı. TÜBİTAK 2204-B Ortaokul…

Alpaslan Üniversitesi’nde TÜBİTAK Projesi Heyecanı

“TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı 2023/2 Dönemi Bilimsel Değerlendirme Sonuçları…

Kültür Sanat Haberleri

Behzat Yel’in yeni şiir kitabı

Yazar ve şair Behzat Yel’in ilk şiir kitabı “Bir Soluk Nefes”, Liz Yayınları…

Arşın Mal Alan Opereti Sahnelendi

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü repertuvarındaki Azerbaycanlı besteci…

Atık Kartonlarla işlediği resimlerin sergisini açtı

Dekoratif El Sanatları Öğretmeni Mükerrem Sur tarafından atıl durumdaki kartonlardan hazırlanan resim ve…

Profesyonel internet sitesi için arayın..

Memleket Web Tasarım

 0532 514 50 57

  • Google Arama Kaydı
  • SEO Puanı Yüksek Tasarımlar
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Yedekleme Hizmeti

 

 

Haber ve İçerik Etiketleri

Haber Kategorileri