Türkiye Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı birinci liginde mücadele eden Muş Bedensel Engelliler Takımı deplasman maçı için İskenderun’a gidiyorlar. Bedensel Engelliler Basketbol Takımımız kötü başladığı birinci lig müsabakalarına devam ediyor. Yarın saat 12.00’de İskenderun’da yapacakları maç için bugün kentten ayrılacak olan ekibimiz galibiyetle dönmek istiyor.

İskenderun Engelliler Basketbol takımı ile karşılaşacak olan ekibimiz bir haftadan bu yana sürdürdüğü hazırlıklarını tamamladı. Bugün maçın oynanacağı şehre gidecek olan ekibimiz, galibiyeti hedef olarak belirledi. Geçen hafta kendi saha ve seyircisi önünde güçlü rakibine yenilen ekibimiz yarın karşılaşacakları İskenderun Engelliler Basketbol Takımını mutlak suretle yeneceklerini söylediler. Takım Kaptanı Bedri Korkmaz, takımın bir haftadır hazırlıklarını sürdürdüğünü ve yarınki müsabaka için hazır olduğunu söyledi.

Korkmaz, yarın karşılaşacakları İskenderun Engelliler Basketbol Takımını yenerek moral bulmak istediklerini ifade etti.

Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol Takımı Teknik Direktörü Turgut Korkmaz, İskenderun’da ilk galibiyetlerini almak için var güçleri ile mücadele edeceklerini ve kötü başladıkları sezonu iyi bir şekilde sürdürmek istediklerini söyledi. Topkan Haber Ajansı