Anneler gününün Evrensel bir gün olduğunu vurgulayan KAMER Kadın Merkezi Muş İl Temsilcisi Nezahat Yılmaz “anneliğin dünyanın en kutsal duygusu olduğunu söyledi.

KAMER Kadın Merkezi Muş İl Temsilciliği tarafından Anneler gününe özel bir mesaj yayınlandı. KAMER Kadın Merkezi Muş İl Temsilcisi Nezahat Yılmaz Anneler gününün Evrensel bir günün olduğuna dikkat çekerken bütün kadınların, annelerimizin ve anne adaylarımızın anneler gününü kutluyorum dedi.

Karşılıksız sevginin ve sonsuz özverinin simgesi olan annelerime yönelik bu sevgi

paylaşıldıkça büyüyen ve dünyayı yaşanabilir kılan tek anahtar olduğunu belirten Yılmaz,” Sevginin en önemli kaynağı sonsuz hoşgörü, karşılıksız emekleri ve özverileriyle bizleri dünyaya getiren ve en iyi şekilde yetişmemizi sağlayan annelerimizdir. Dünyayı sevgiyle yoğuran ve anlamlı kılan, hayatımızın en büyük güzelliği annelerimizin Anneler Gününü kutlar, Annelerimizin aynı zamanda bir kadın olarak siyasette, ekonomide ve diğer bütün toplumsal alanlarda daha etkin olması en büyük arzumuzdur. Kadınlarımızın etkinliği demokrasi, saygı ve hoşgörü kültürümüzü geliştirecektir. Bu duygu düşüncelerle tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum” dedi. Günaydın Muş Gazetesi