Skip to main content

Vergi haftası kokteyli düzenlendi

Muş Haber Fotoğrafı

Öztürk, geçen yılki hedefin üstüne çıktıklarını ve bunda personelin performansının etkili olduğunu söyledi.

Bu yıl 20’incisi kutlanan vergi haftası kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi. Bu etkinlikler kapsamında Vergi Dairesinde düzenlenen kokteylde, başarılı 3 vergi dairesi personeline çeşitli hediyeler verildi.

Vergi Dairesi Kovuşturma bölümünde düzenlenen kokteyle Defterdar Mehmet Öztürk, Defterdar Yardımcısı Fahrettin Palaoğlu, Gelir Müdürü Gönül Akın İlhan, Milli Emlak Müdürü Mehmet Türkoğlu Muhasebe Müdürü İlhami Çakmak Milli Emlak Denetmenleri, Vergi Dairesi Müdürü Nurcan Tekece, Defterdarlık birimlerinde çalışan personel katıldı.

Vergi Haftası Kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinliklerin başarılı organizatörü Gelir Müdürü Gönül Akın İlhan’ın etkinliklerdeki özverili çalışmaları dikkat çekti. Düzenlediği kokteyle Defterdarlık personelini bir araya getirmek ve çalışanlar arasında birlikteliği, kaynaşmayı sağlamak adına bu yıl kutlanan vergi haftası etkinliklerine renk kattı.

Kokteylde, katılanlara yapılan ikramın ardından sunuş konuşmasını yapan Gelir Müdürü Gönül Akın İlhan, hafta kutlamaları hakkında bilgi verdikten sonra çalışmalarında başarı gösteren personeli kutladı.

Personele hediyesini takdim etmek üzere söz alan Defterdar Mehmet Öztürk yaptığı konuşmasında şunları söyledi “ Tüm arkadaşlarımın bu zorlu görevden başarı ile çıktığını görüyor, biliyorum, gerçekten Vergi Dairesinde işlerin çok fazla olduğu bir gerçek. Çalışanlarda mükelleflerde çok fazla karşı karşıya geliyorlar, bildiğiniz gibi vergi çeşitleri çok fazla, buna rağmen geçen yılki performansımızı yakaladık, verilen hedefin üzerine çıkıldı bu sebeple hepinizi kutluyorum, bu Hediyeleri gönül isterdi ki hepinize verelim, hepinizin aynı seviyede çalıştığınızı dikkat ettiğinizi biliyorum. Sizlerin adına temsilen bu arkadaşlarımıza hediyelerini veriyorum. Hizmet ibadettir, gelen vatandaşa nasıl yardımcı olunabilir, gelecek her vatandaşı ikna etmemiz gerekmektedir, hiçbir şekilde mevzuatın dışına çıkma veya taviz verme, adam kayırma kesinlikle olmaz böyle bir şeyde söz konusu olamayacağına inanıyorum. Bu kadar mükellef kitlesi ile karşı karşıya kalmanıza rağmen bu güne kadar hakkınızda herhangi bir olumsuz bir şey duymadım. Çalışmalarımızla hedefe, daha iyiye doğru gitmek lazım. Bunu da başaracağına inanıyor ve ilerideki çalışmalarınız içinde şimdiden başarılar diliyorum. Emekli olacak Raif Güler Bey’e de bundan sonraki yaşamında başarılar ve mutluluklar diliyorum” dedi.
Vergi Dairesi personellerinden Fesih Papağan’ın ödülünü Defterdar Yardımcısı Fahrettin Palaoğlu verdi.

Başarılı personellerden Mustafa Güven’e ödülünü veren Vergi Dairesi Müdürü Nurcan Tekece yaptığı konuşmasında “Muş’a gelirken çok korkuyordum, bazı şeylerden, çalışma ortamından ve Muş’u bilmiyordum. Geldim, Muş’u gördüm ve burada olmaktan mutluyum, artık arkadaşlarımızla beraber uyumlu, gerçekten verimli bir çalışma yaptığımıza inanıyorum bundan sonrada böyle devam edeceğini düşünüyor ve çalışmalarından dolayı her arkadaşıma Mustafa Bey’in nezdinde teşekkür ediyorum. Kendisini de emeklerinden dolayı tebrik ediyor ve devamını diliyorum” dedi.

Daha sonra Gelir Müdürlüğünde görev yapan Zeki Güvenç’in hediyesi Milli Emlak Müdürü Mehmet Türkoğlu tarafından verildi.
Kokteyl, katılanların toplu hatıra fotoğrafları çekilmesi ile sona erdi.

 Muşun Sesi Gazetesi

Bu Haberi Paylaş

Bu Haftanın En Popüler Haberleri..

Bir Cevap Yaz

Ekonomi Haberleri

Şubat Ayında Muafiyet Araç Fiyatları Belli Oldu

2024 yılında güncellenen engelli araç limiti 1.591.220 TL olarak belirlenmiş ve bu kapsamda engelli araç…

Muş’ta Ekmeğe Yüzde 21 Zam

Muş’ta Ekmeğe Yüzde 21 Zam: Fiyatlar ve Detaylar Muş’ta ekmek fiyatlarına Türkiye genelinde…

İglo’dan otantik çay ocağı

Muş bir çay ocağı kardan iglo yaparak müşteri çekmeye başladı. Muş’ta çay ocağı işleten…

Eğitim Haberleri

İl Birincisi, Özel Muş Bilim Teknik Koleji

Özel Muş Bilim Teknik Koleji, Okul Sporları ve Kulüplerarası Halk Oyunları Yarışması’nda İl…

2023-2024 eğitim öğretim yılının yarıyıl tatili sona erdi

İlk ve ortaöğretim kurumlarında, 2023-2024 eğitim öğretim yılının yarıyıl tatili sona erdi. Ders…

Bakan Kaçır, Muşlu öğrencilerin projesi propolisin anti bakteriyel etkisini anlattı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Muş Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri…

Kültür Sanat Haberleri

İl Birincisi, Özel Muş Bilim Teknik Koleji

Özel Muş Bilim Teknik Koleji, Okul Sporları ve Kulüplerarası Halk Oyunları Yarışması’nda İl…

Muş Devlet Hastanesi’nde kanser haftası dolayısıyla fotoğraf sergisi açıldı

Muş Devlet Hastanesinde il Sağlık Müdürlüğü tarafından açılan stantta vatandaşlar kanser hastalığına karşı…

Muş tiyatro günleri sona erdi

Muş Alparslan Üniversitesi tarafından düzenlenen “Tiyatro Günleri” sona erdi. Muş Alparslan Üniversitesi MAUN…