Skip to main content

Valinin kapısı da telefonu da açık

Muş Haber Fotoğrafı

Muş Valisi Seddar Yavuz, vatandaşlarla buluşmaya, sorun ve sıkıntılarını dinlemeye devam ediyor. Göreve başladığı ilk günden itibaren il, ilçe, belde ve köylere çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Vali Yavuz, sosyal medya hesaplarından ve cep telefonundan da vatandaşlarla iletişimini sürdürüyor.

Sosyal medyayı çok iyi kullanan ve vatandaşlarla güzel diyaloglar kuran Vali Yavuz, yine sosyal medya hesaplarından aldığı davetlere de karşılık vererek gençlere sürpriz yapıyor. Aynı şekilde randevu talep etmek isteyen gençleri de şaşırtan Vali Yavuz, sosyal medyadan görüşmek isteyen gençleri makamında ağırlıyor.

İnsan odaklı çalışmalarıyla dikkat çeken Vali Yavuz, Kariyer Günleri etkinlikleri ile de öğrencilerle buluşarak devletin şefkatini, sıcaklığını ve duruşunu anlatıyor. Özellikle kariyer günleri etkinliklerinde tecrübelerini gençlere aktaran Vali Yavuz, gençlerin kötü alışkanlıklardan ve davranışlardan uzak durmaları konusunda da uyarılarda bulunuyor.

Hem kapılarını, hem telefonlarını vatandaşla açan Vali Yavuz, sosyal medya hesabından kendisine ulaşan vatandaşların sorunlarıyla da ilgilenmeyi ihmal etmiyor. Vatandaşların kamu kurumlarında karşılaştıkları sıkıntılardan haberdar olan Vali Yavuz, ilgili kurum amirlerine talimat vererek vatandaşların mağduriyetini gideriyor.

Makam telefonunu da günün büyük bir bölümünde kullanan Vali Yavuz, nerede ve hangi ortamda olursa olsun Muş halkının sorunlarını her zaman dinliyor.

Vatandaşlarla sürekli iletişim içerisinde olduğunu sorun ve sıkıntılarıyla ilgilenerek çözüme kavuşturduğunu ifade eden Muş Valisi Yavuz, Gerek Valilik makamında, gerek sosyal medyada, gerekse de cep telefonlarından Muşlularla sürekli görüşüyoruz. Elimizden geldiği kadar her kesimle buluşmaya gayret ediyoruz. Programlarımız çerçevesinde Muş merkez dışında ilçelerimize, beldelerimize, köylerimize ve hatta mezralarımıza kadar bizzat giderek, vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Karşılaştıkları sorunları dinledikten sonra ilgili kurumlara talimat vererek derhal çözümlenmesini sağlıyoruz dedi.

 

Muş Manşet Gazetesi

Bu Haftanın En Popüler Haberleri..

Bir Cevap Yaz

Ekonomi Haberleri

Muş Havalimanı, Mart Ayında 35 Bin 961 Yolcu Ağırladı

Muş Sultan Alparslan Havalimanı, geçen ay gerçekleşen iç hat yolcu trafiğiyle büyük bir…

İçişleri Bakanlığı Muş’a Personel Alıyor

İçişleri Bakanlığı çeşitli illerde görevlendirilmek üzere 1608 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular…

OGM personel alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde Orman Genel Müdürlüğü tarafından Orman mühendisi, Orman muhafaza…

Eğitim Haberleri

Dilimizin Zenginlikleri Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi

“İlimizde Millî Eğitim Bakanlığı’nın Düzenlediği Dilimizin Zenginlikleri Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi” Millî Eğitim…

Muşlu Öğrenciler Proje Yarışmasında Bölge Birincisi Oldu

Muş’taki ortaokul öğrencileri, bilimsel çalışmalarıyla büyük bir başarıya imza attı. TÜBİTAK 2204-B Ortaokul…

Alpaslan Üniversitesi’nde TÜBİTAK Projesi Heyecanı

“TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı 2023/2 Dönemi Bilimsel Değerlendirme Sonuçları…

Kültür Sanat Haberleri

Behzat Yel’in yeni şiir kitabı

Yazar ve şair Behzat Yel’in ilk şiir kitabı “Bir Soluk Nefes”, Liz Yayınları…

Arşın Mal Alan Opereti Sahnelendi

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü repertuvarındaki Azerbaycanlı besteci…

Atık Kartonlarla işlediği resimlerin sergisini açtı

Dekoratif El Sanatları Öğretmeni Mükerrem Sur tarafından atıl durumdaki kartonlardan hazırlanan resim ve…

Profesyonel internet sitesi için arayın..

Memleket Web Tasarım

 0532 514 50 57

  • Google Arama Kaydı
  • SEO Puanı Yüksek Tasarımlar
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Yedekleme Hizmeti

 

 

Haber ve İçerik Etiketleri

Haber Kategorileri