Çevresel Etki Değerlendirmesi toplantısına katılan personelin okey oynayarak vakit geçirmesi akıllara şu soruyu getirdi: “toplantı esnasında okey oynayan personelin çıkaracak çevre raporu ne kadar sağlıklı olur?”

Çevresel Etki Değerlendirmesi toplantısına katılan personelin okey keyfi görülmeye değerdi. Zümrüt Otel’in toplantı salonunda dün başlayan ve iki gün devam edecek olan toplantıya katılan personel konuşmacının bilgilerinden istifade etmek yerine okeyde şansı denemeyi tercih etti.
Çevresel Etki Değerlendirmesi Genel Müdürlüğünden gelen heyetin slayt gösterisi ile katılımcıları bilgilendirdiği toplantıda kimisi toplantıyı pür dikkat dinlerken kimisi de okey oynayarak toplantının mahiyetinden ve ciddiyetinden uzak bir tutum sergiledi.
Katılımcıların bilgisayarları ile hazır bulunduğu toplantıda uygulamalı olarak eğitim vermeyi planlayan Genel Müdürlük bazılarının okey oynayarak toplantıyı kaynatacağını hesaba katmamıştı. Çevresel Etki Değerlendirmesi adı altındaki toplantıya Muş, Van, Bitlis, Hakkari ve Ağrı illerinden katılımcıların olduğu kaydedildi.
 Muş`un Sesi Gazetesi