Yaklaşık üç aydan buyana PTT binasında süren onarım ve tadilat çalışmaları sona erdi. Üç aydan buyana Maliye Binasının alt katında hizmet veren PTT yeni binasında PTTBANK olarak hizmete başladı.

167. kuruluş yıl dönümünü geçtiğimiz ay kutlayan PTT yeni binasında PTTBANK olarak hizmet vermeye başladı. Yaklaşık üç aydan buyana süren onarım ve tadilat çalışmalarının ardından binada hizmet başladı. Günlük 300 – 1000 arası müşteriye hizmet veren PTTBANK Vali Konağı Şubesini de sürdürmeye devam edecek. İlde iki merkezde hizmet verecek olan PTTBANK tüm banka işlemlerini yapması nedeniyle ayda yaklaşık 22 bin müşterisine hizmet veriyor.

HİZMETTE SINIR YOK

Merkez PTTBANK Müdür Vekili Metin Şimşek “Yenilenen hizmet binamızda 13 veznemiz ile hizmet vereceğiz. Burada tüm bankaların işlemlerini yapıyoruz. Bunun dışında çocuk parası ile de işlem hacmimiz daha da artıyor. Şu anda mevcut çalışma tempomuz ile vatandaşımıza en iyi hizmeti vermeye çalışacağız. Onarımı biten binamızda hizmet vermeye başladık. Onarımın ardından binamızın yeni görünümü müşterilerimiz tarafından da beğeni ile karşılanıyor” dedi.

GÜLER YÜZLE HİZMETE DEVAM

PTTBANK Müdür Vekili Seyhan Sevinç ise, “Yeni görünüm ve yeni ismimizle hizmetimizi en iyi şekilde sürdüreceğiz. Bankalara göre bizdeki işlem giderleri daha ucuzdur. Müdürlüğümüzde oluşturulacak posta çek hesabı ile vatandaşlarımız havalelerini çok daha ucuza yapabilir. Diğer yandan yine tüm bankasal işlemleri de rahat bir ortamda PTTBANK’ a yapabilirler” diye konuştu. www.haber49.net

 NULL