Yaklaşık 4 yıldır Muş Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü yapan Emniyet Amiri Murat Taşdemir görevini, Emniyet Amiri Fuat İsak’a devretti. Vali İbrahim Özçimen’in göreve başlamasından sonra Muş Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü görevine atanan Emniyet Amiri Murat Taşdemir görevini devretti. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanan son valiler kararnamesi ile Burdur Valiliğine atanan Muş Valisi İbrahim Özçimne ile birlikte gidecek olan Taşdemir, yerini Emniyet Amiri Fuat İsak’a devretti.

Murat Taşdemir’den boşalan Muş Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü görevine başlayan Fuat İsak 2 yıldır Muş’ta görev yapıyor. Meslekte 12 yıllık deneyimi olan İsak, daha önce İstanbul’da görev yaptı.

Muş Özel Kalem Müdürlüğünden ayrılan Emniyet Amiri Murat Taşdemir, yaklaşık 4 yıldır görev yapmış olduğu Muş’ta vatandaşlardan çok memnun olduğunu ve bu sürede birçok dostluklar edindiğini belirterek Muşlularla çalışmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Muş’u çok özleyeceğini ve asla unutmayacağını kaydeden Taşdemir, Muş halkının hakkını helal etmesini istedi.

 Muşun Sesi Gazetesi