Skip to main content

Mert müdür, engellileri unutmadı

Muş Haber Fotoğrafı

Engelliler Haftası nedeniyle İl Emniyet Müdürü Şükrü Rafet Mert, Muş Engelliler Derneğini ziyaret ederek engellilerle bir araya geldi. Engelliler Haftasında engellileri unutmayarak kendilerini ziyarette bulunan herkese sonsuz teşekkür dileklerinde bulunan Muş Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Bedri Korkmaz, ilk defa bu yıl Üniversite öğrencileri tarafından ziyaret edildiklerini söyledi. İl Emniyet Müdürü Mert’tin yaptığı ziyaretten onur duyduklarını belirten Korkmaz, “Engellikler Haftası dolayısıyla bizleri unutmayarak ziyaret eden herkese teşekkür ediyoruz. Bu ziyaretler kapsamında İl Emniyet Müdürümüz Sayın Şükrü Rafet Mert Beyin bizleri unutmayarak aramızda bulunması bizleri gerçekten sevindirmiştir. Haftamız nedeniyle bu yıl ilk defa güzel bir olaya tanık olduk. İlk defa Muş Alparslan Üniversitesi Üniversite öğrencileri tarafından ziyaret yapıldı. Bu nedenle kendilerine gerçekten teşekkür ediyoruz. Yanımıza gelerek bizlerle bir arada olan ve her türlü şekilde günümüzü kutlayan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Engellileri dernek binasında ziyaret eden İl Emniyet Müdürü Şükrü Rafet Mert, özel gün ve haftaların oldukça önemli olduğuna değinerek, özel günler vasıtasıyla iletişimin ve hatırlanmanın ön plana çıktığını söyledi. İl Emniyet Müdürü Mert, yaptığı ziyarette “Öncelikle tüm engellilerimizin Engelliler Haftasını kutluyoruz. Özel gün ve haftaların sayesinde bu tür ziyaretlerin yapılmasıyla hatırlanmak ve ziyaretlerin yapılması sevindiricidir. Muş Engelliler Derneğimiz, gerek sosyal aktiviteleri gerek diğer çalışmalarıyla beğeni kazanıyor. Bu anlamlı günde kendilerini yalnız bırakmak istemedik. Çünkü toplum bir bütündür. Engelli vatandaşlarımızda bu toplumun bir parçasıdırlar ve aynasıdırlar. Bu anlamlı haftalarından dolayı onlara başarı, mutluluk, sağlık, huzur ve iş hayatlarında başarılar diliyoruz” dedi.

İL EMNİYET MÜDÜRÜ MERT, “KENDİMİZİ YENİLEMEMİZ GEREKİYOR”

Engelliler Haftası nedeniyle Muş Bedensel Engelliler Derneğini ziyarette bulunan İl Emniyet Müdürü Şükrü Rafet Mert, Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol Ligi mücadelelerinde başarı dileklerinde bulundu. Birçok sıkıntı ve sorunlarla karşı karşıya kaldıklarını belirten Muş Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Bedri Korkmaz, kendi çabalarıyla ayakta olduklarını ve maddi-manevi her türlü desteği bulunan herkese teşekkür etti. Sorunlarını dile getiren Bedensel Engellilerle kısa bir sohbet eden İl Emniyet Müdürü Mert, kendi yönetimlerinde başarılı olmaları gerektiğini ve kendilerini sürekli yenilemeleriyle birlikte eleştirilere açık olunması vurguladı.

Öte yandan Engelliler Haftası dolayısıyla yapılan tüm ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını dile getiren Muş Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Bedri Korkmaz, İl Emniyet Müdürüne teşekkür ettiler. Günaydın Muş Gazetesi

Bir Cevap Yaz

Ekonomi Haberleri

Muş’ta Besiciler Yaylalarda Koyun Kırpmaya Başladı

Muş’ta havaların ısınmasıyla birlikte yaylalara çıkan besiciler, hayvanlarının yazlık bakımlarına başladı. Kurtik Dağı…

Muş’a kayıtlı kaç araç var?

Türkiye’deki Trafiğe Kayıtlı Araç Sayısı ve Muş İli Araç İstatistikleri Geçen yıl itibarıyla…

Muş Havalimanı 2024 Mayıs İstatistikleri Açıklandı

Muş Sultan Alparslan Havalimanı 2024 Mayıs İstatistikleri Açıklandı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı…

Eğitim Haberleri

Bejna Fırat’ın İlham Veren Hikayesi

Varto’dan Yükselen Bir Başarı Hikayesi: Bejna’nın Azmi ve İyilikseverlerin Dayanışması Muş’un Varto ilçesine…

Muş’ta Coşkulu Mezuniyet Töreni

Muş’ta gerçekleşen mezuniyet töreni, Vali Avni Çakır ve Rektör Prof. Dr. Mustafa Alican’ın…

Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Yenilikçi Proje Yarışması

Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Eğitim…

Kültür Sanat Haberleri

“Yüreğimdeki Mürekkep” raflarda yerini aldı

Dr. Yunus Soydan’ın İlk Şiir Kitabı “Yüreğimdeki Mürekkep” Raflarda Edebiyat dünyasına yeni bir…

Muş Alparslan Üniversitesi Öykü Günleri: Edebiyatseverlerin İlgi Odağı

Muş Alparslan Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen “Muş Alparslan Üniversitesi Öykü Günleri”, 2-3 Mayıs…

Geçmişten Geleceğe Muş

Muş’un köklü tarihine ışık tutacak önemli bir eser hazırlanıyor. Muşlu Dağcı Ömer Faruk…

Profesyonel internet sitesi için arayın..

Memleket Web Tasarım

 0532 514 50 57

  • Google Arama Kaydı
  • SEO Puanı Yüksek Tasarımlar
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Yedekleme Hizmeti

 

 

Haber ve İçerik Etiketleri

Haber Kategorileri