Karayolları Bölge Müdürlüğü ekipleri Muş-Bitlis ve Muş-Bingöl Karayolunda meydana gelen çukurların onarım çalışmalarına başladı. Ağır kış şartlarının yaşandığı ilimizde tahrip olan yolların onarılması için çalışmalarını sürdüren ekipler, yollarda oluşan çukurları dolduruyorlar.

Karayolları 113. Şube Şefliğine bağlı ekiplerin Muş-Bitlis ve Muş-Bingöl Karayolunda meydana gelen çukurları doldurmak için çalışmalara başladığı gözlendi. Ağır kış şartlarından dolayı adeta köstebek yuvasını andıran yolların onarılması için sürdürülen çalışmaların daha sonra bölgedeki diğer yollarda da devam edileceği kaydedildi.

Karayolları 113. Şube Şefliğine bağlı ekiplerin Muş-Korkut, Korkut-Karakale ve Karakale-Bulanık arasındaki yolda ciddi tahribatların olduğunu ve bunların giderilmesi için çalışmalarını sürdürdükleri belirtildi.

Ota gar kavşağında yollarda meydana gelen çukurların doldurulması yönünde çalışmalarını sürdüren ekipler, çalışmaların sürdürüldüğü güzergahlarda trafik levhaları ile önlemler aldıkları gözlendi.

Karayolları 113. Şube Şefliğine bağlı ekiplerin Muş-Bingöl ve Muş-Bitlis karayolu arasındaki yolda ciddi tahribatların olduğunu ve bunların giderilmesi için çalışmalarını sürdürdükleri belirtildi.

Muş-Bingöl ve Muş-Bitlis karayolunda meydana gelen çukurların doldurulması için ekiplerinin yamalama çalışmalarını sürdürürken, sürücüler çalışmaların son derece isabetli olduğunu ve yollarda ciddi çukurların meydana geldiğini söylediler.
Önceki gün başlayan onarım çalışmalarından dolayı sürücüler geçici de olsa bu sıkıntıdan kurtulacaklarını vurguladılar.

 Muşun Sesi Gazetesi