Hafta sonunda düzenlenen törenle açılan Muş Osmanlı Ocakları İl Başkanlığı için teşekkür mesajı yayımlayan İl Başkanı Bahattin Kanak, halkın göstermiş olduğu yoğun ilgi ve teveccühten ötürü son derece mutlu olduklarını söyledi.

Muş Öğretmenevinde düzenlenen törene katılan tüm Muşlulara teşekkürlerini ileten Kanak, Genel Başkanımız Sayın Kadir Canpolat, başta olmak üzere açılış törenimizde yoğun bir çalışma sergileyen Merkez İlçe Başkanı Ferhat Subaşı, Kadın Kolları Başkanımız Ayşe Kaya ve Gençlik Kolları Başkanımız Semih Koça ayrıca teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum dedi.

Birlik ve beraberliği düstur edinerek yola çıktıklarını ve mağdurların yanında yer alacaklarını kaydeden Kanak, Osmanlı Ocakları olarak toplumsal dayanışmayı, paylaşmayı ve beraberliği pekiştirmek için daha çok çalışıp, toplumun birleştirici gücü olmayı hedeflediklerini söyledi.

Türkiyenin en çok ihtiyaç duyduğu birlik ruhunu yeniden ayağa kaldırmak, toplumun her kesimi ile hoş görü ve kardeşlik duyguları içerisinde yaşantılarını sürdürmelerini sağlamak için teşkilat olarak sorumluluk bilinciyle hareket ettiklerini kaydeden Kanak, Türkiyenin her yerinde teşkilat yapısına önem vererek çalışmalarını sürdüren Osmanlı Ocaklarının Muşta da büyük bir rağbet gördüğünü ve bundan son derece memnun olduklarını ifade etti.

Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulunan Osmanlı Ocakları Muş İl Başkanı Bahattin Kanak, Cumartesi günü Sayın Genel Başkanımız Kadir Canpolatın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz açılış törenimize katılan değerli Muş halkına bürokratlara, esnaf ve işadamlarımıza, Muşta faaliyet gösteren ve açılış törenimize katılarak bizleri onurlandıran sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize, basın mensuplarımıza, bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza, teşkilatımızın üyelerine, saygı ve sevgilerimi sunarım. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka sorumluluğumuzu bir kat daha arttırmıştır. Muşa ve Muş halkına layım hizmetler yapmaya devam edeceğiz diye konuştu.

 

Muş Manşet Gazetesi