Gelecekmi gelmeyecekmi tartışmaları dün akşam son buldu ve Haluk Levent konseri bütün coşkusuyla başladı. Muş Şehir Stadyumunun tribünlerini dolduran Haluk Levent hayranları müzikle birlikte doyasıya eğlendi.

Kimi şarkılara eşlik etmekle yetindi kimi dans etti kimi kafa salladı. Biletleri olmadığından stadyum surlarına çıkan Haluk Levent hayranları ilginç görüntüler oluştururken sahneye yakın olan gençler kendinden geçerek müziğe eşlik etti.

Konser sırasında konuşan Haluk Levent uzun zamandır Muş`a gelmek istediğini, burda konser verdiği için çok memnun olduğunu belirterek “Böyle bir organizasyonu yapmak her babayiğidin harcı değildir” diyerek, organizasyonu üstlenen Kasım Sığınç ve ekibine teşekkür etti.

Konserin sonu beklendiği gibi olmadı ve Sanatçı konser biter bitmez hemen aracına binerek ayrıldı. Konserden sonra Muş`ta hiç kalmayan Haluk Levent stadyumdan ayrıldıktan sonra otele uğrayıp hemen ardından Van`a doğru yola çıktı. Onunla konuşmak ve fotoğraf çektirmek isteyen hayranları umduklarını bulamadılar.

Kasım Sığınç, bugüne kadar Kültür Sanat anlamında birçok etkinlik yaptıklarını, hepsinde başarılı olduklarını, son olarak Tiyatro Durama adlı tiyatro ekiplerinin Bina adlı oyunu sahnelediklerini ve şimdi söz verdikleri gibi Haluk Levent konserini gerçekleştirdiklerini belirtti ve ilimizde bu tür etkinliklere ilgi olduğu kadar duyarsızlık olduğunu da belirtti. Konser bileti için belli bir ücret olduğunu ve bazı hemşehrilerimizin hiçbir ücret ödemeden konseri izlemek istediklerinden bahsederek, böyle durumların Kültür Sanat etkinliklerine darbe vurduğunu vurguladı. Haber: Mahmut Sönmez, Fotoğraf: Emrullah Özbey

 

 NULL