Muş Telekom çalışanlarının grevi, 45. günde sona erdi. Grevin sona ermesi nedeniyle, Telekom binası önünde tören düzenlendi. Sendikalı işçiler, Telekom Müdürü Nihat Kaya ve idareciler ile el sıkışarak yeniden iş başı yaptılar.

Haber İş Sendikasının başlattığı grev, 45. günde sona erdi. Grevin sona ermesi nedeniyle, dün sabah Telekom binası önünde tören yapıldı. 45 gün sonra tarafların anlaşması ile iş başı yapan işçiler bayram havasında idi. Türk Telekom Müdürü Nihat Kaya “kimse incinmeden, kimse kırılmadan grev tatlılık ile sona ermiştir. Grevde duyarlılığını koruyan Sendika Temsilcilerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

HOŞ GELDİN ŞEKERİ

Türk Telekom işçilerinin iş başı yapması ile bayram havası yaşandı. Türk Telekom Müdürü Nihat Kaya ve şirket müdürleri, grevi bırakıp iş başı yapan çalışanlarını bayram havasında karşıladılar. Türk Telekom yetkilileri ve sendika temsilcileri, sıraya girerek grevdeki çalışanlar ile tek tek tokalaştılar. Sıranın sonunda ise, yeniden iş başı yapan çalışanlara kolonya ve bayram şekeri ikram edildi. Muş Ovası
 NULL