Muş Belediye Başkanı Necmettin Dede, baş dönmesi şikayetiyle geldiği Muş Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Necmettin Dede’nin, tetkiklerinin tam olarak yapılması için hastaneye yatırıldığı bildirildi. 

Bugün sabah saatlerinde Muş Devlet Hastanesi’ne gelerek baş dönmesi şikayetiyle doktor kontrolünden geçen Belediye Başkanı Necmettin Dede, tedavi altına alındı. Yapılan tetkikler sonucu orta kulağında iltihap bulunduğu ve bu sebeple baş dönmesi problemi yaşadığı öğrenilen Necmettin Dede’nin, tetkiklerinin tam olarak yapılması için hastaneye yatırıldığı bildirildi. Beyin tomografisi çekilen ve tahlilleri yapılan Başkan Dede’nin önemli bir sağlık probleminin olmadığı kaydedildi. 

Muş Devlet Hastanesi dahiliye servisine yatırılan Necmettin Dede, ciddi bir sağlık probleminin bulunmamasının sevindirici olduğunu belirterek, “Ben tansiyondan şüpheleniyordum. Bu sebeple hastaneye gelip kontrolden geçtim. Tetkiklerin ve tedavinin tam olarak yapılması için hastaneye yatmam gerektiği söylendi. Bir gün kaldıktan sonra taburcu olacağım” diye konuştu. NULL