Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Fotoğraf Sanatçısı Adem Sönmez`i kutlayarak, sergisinin Ege Bölgesindeki illerde de açılmasını istedi. Muş Kültür Merkezi`nin açılışlını yapmak üzere Muş`a gelen Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Fotoğraf Sanatçısı Adem Sönmez`e övgüler yağdırarak, sergiyi başka illerde de açmasını istedi.

Muş Kültür Merkezi`nin açılışını yapan Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, kültür merkezinde açılan Fotoğraf Sergisini gezdi. Sergilenen fotoğrafları oldukça beğenen ve Muş`un yetiştirdiği ünlü Fotoğraf Sanatçısı Adem Sönmez`i tebrik eden Bakan Atilla Koç, serginin Ege bölgesindeki illerde de açılmasını istedi. Danışmanına not aldıran Bakan Koç, “gerçekten oldukça güzel fotoğraflar. Muş lalesini bu kadar güzel anlatan resimleri görmek oldukça güzeldi” dedi.

Fotoğraf Sanatçısı Adem Sönmez`de, konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, fotoğrafları Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç tarafından beğenilmesinin kendisini oldukça mutlu ettiğini söyledi. Fotoğraf Sanatçısı Sönmez, Kültür ve Turim Bakanlığı`ndan talep olması halinde Türkiye`nin her vilayetinde sergi açabileceğini kaydetti. Haber: Sercan Ümit – Şark Telgraf

 NULL