Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, bazı açılış ve incelemelerde bulunmak üzere Muş’a geldi. Bakan Akdağ’ın programına AK Parti Erzurum Milletvekili Saadettin Aydın da eşlik etti.

Bakan Akdağ’ı havaalanında Vali Erdoğan Bektaş, AK Parti Muş milletvekilleri Seracettin Karayağız ve Medeni Yılmaz, Muş Belediye Başkanı Necmettin Dede, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat İnanç, Emniyet Müdürü Şükrü Rafet Mert, Jandarma Alay Komutanı Albay Dursun Ertuğrul, İl Genel Meclis Başkanı Nemci Yıldız, AK Parti İl Başkanı Ramazan Aşık il teşkilatı ve daire amirleri karşıladı.

Havaalanının VIP salonunda basın mensuplarına Sağlık Bakanlığının AK Parti Hükümeti döneminde yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi veren Akdağ, daha sonra Korkut İlçesinde Devlet Hastanesinin açılışını yaptı.

Dün saat 15:00’de Türk Hava Yollarının TK-962 sefer sayılı uçağıyla Muş’a gelen Recep Akdağ, saat 15:30’da Korkut Devlet Hastanesi’nin açılışını gerçekleştirdi. Daha sonra Kültür Merkezinde düzenlenen AK Parti toplantısına katılan Akdağ, Valiliği ziyaret ettikten sonra Belediye Başkanlığını da ziyaret etti. Belediye Başkanı Konuk Evinde de temaslarını sürdüren Akdağ geceyi Muş’ta geçirdi. Akdağ Varto ilçesinde bir dizi incelemelerde bulunduktan sonra karayolu ile Erzurum’a geçecek.

 Muşun Sesi Gazetesi