Skip to main content

Ak Parti heyeti ilçeleri ziyaret etti

Muş Haber Fotoğrafı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek ve partililer teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.

İlk olarak Bulanık ilçesine giden AK Parti heyeti, AK Parti Bulanık İlçe Başkanlığını ziyaret etti. AK Parti Muş Milletvekili Şimşek ve beraberindekiler, ilçe Başkanı Ali Bulut ve partiler karşıladı.

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, ilçe teşkilatına seçim kampanyasındaki yoğun çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, Tüm mazlumların gözü 1 Kasım tarihindeydi. 7 Haziran ile 1 Kasım tarihleri arasından ülkemiz ciddi sıkıntılar içine girdi. Ancak Allaha şükürler olsun ki 13 yıllık iktidarımızda atmış olduğumuz temelin öyle kolay kolay sarsılmayacağı fark edildi. Bu sıkıntıları fark eden halkımız bizlere 1 Kasım zaferini yaşattı. İlçede tatmin edecek oy almadık ama yinede çok güzel oy aldığımıza inanıyoruz dedi.

Şimşek konuşmasını şu şekilde sürdürdü: Kürt’üyle, Türk’üyle, Arabıyla, Çerkeziyle birlik ve beraberlik içerisinde yaşayalım. 7 Haziran seçiminde AK Partiye kızdığınızı biliyoruz. Ama şunu gördük ki Türkiyenin doğusu ile batısı ile bütün herkes 1 kasım da istikrarlı bir şekilde oyunu barış ve huzurdan yana kullandı. Bizler bir oyunda kıymetini biliyoruz. Üç bin oyununda kıymetini de biliyoruz. Bu başarıya emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum.

Yapılan konuşmaların ardından muhtarlar, köylerdeki sorunlarını dile getirdi. Yapılan ikramların ardından AK Parti heyeti esnaf ziyaretlerinin ardında ilçeden ayrıldı.

Daha sonra Malazgirt ilçesine geçen heyet, burada da bir dizi ziyarette bulundu. Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, milletvekili adayları Abdulselam Er ve Medeni Çağlar, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, AK parti Muş il teşkilatı ile birlikte AK Parti Malazgirt ilçe teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Kenan Deniz ve partililer ile bir araya gelen Şimşek, burada Malazgirt halkı ve Malazgirt ilçe teşkilatına çok teşekkür ettiğini ifade etti. Şimşek, Öncelikle Malazgirt halkına çok teşekkür ediyoruz.1 Kasım seçimlerinde partimize verilen her oya minnettarız. Bizlere verilen her oy başımızın tacıdır. Ama biz parti olarak bizlere oy vermeyen kardeşlerimizi ötekileştirmedik. Bizler 1 Kasım seçimlerinde 3 milletvekili adayı arkadaşımızla birlikte Malazgirt halkının hizmetindeyiz. Allaha çok şükürler olsun ki partimiz Türkiye genelinde yüzde ellilik oy oranıyla birinci parti olmuştur. Bu seçimlerinin olumlu havasını tüm İslam coğrafyasında bir bayram havası estirdi. Bizler bu oyları sizlerin dualarıyla aldık. Biz Ak Parti olarak tüm Türkiyenin partisiyiz ve bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Buradan tüm Türkiye halklarına sesleniyoruz, bizlere oy veren veya vermeyen herkese çok teşekkür ediyoruz dedi.

Şimşek, ilçe başkanlığı ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Feyat Asya ve partililer ile birlikte İlçe Kaymakamı Soner Kırlıyı makamında ziyaret ettiler. Malazgirt Kaymakamlığı ziyareti sonrasında AK Partililer ilçeden ayrıldılar.

 

Muş Manşet Gazetesi

Bu Haftanın En Popüler Haberleri..

Bir Cevap Yaz

Ekonomi Haberleri

Muş’a kayıtlı kaç araç var?

Türkiye’deki Trafiğe Kayıtlı Araç Sayısı ve Muş İli Araç İstatistikleri Geçen yıl itibarıyla…

Muş Havalimanı 2024 Mayıs İstatistikleri Açıklandı

Muş Sultan Alparslan Havalimanı 2024 Mayıs İstatistikleri Açıklandı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı…

Yeni 5 TL Madeni Parası Tedavüle Çıkıyor

Türkiye’nin yeni 5 TL’lik madeni parası, çapı 28,15 mm, kalınlığı 1,70 mm ve…

Eğitim Haberleri

Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Yenilikçi Proje Yarışması

Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Eğitim…

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Ücretsiz Yaz Okulu Kararı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 1 Temmuz’dan itibaren 81 ilde ilkokul 2. sınıftan itibaren…

Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmalarında Başarı

Malazgirt Alparslan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmalarında…

Kültür Sanat Haberleri

“Yüreğimdeki Mürekkep” raflarda yerini aldı

Dr. Yunus Soydan’ın İlk Şiir Kitabı “Yüreğimdeki Mürekkep” Raflarda Edebiyat dünyasına yeni bir…

Muş Alparslan Üniversitesi Öykü Günleri: Edebiyatseverlerin İlgi Odağı

Muş Alparslan Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen “Muş Alparslan Üniversitesi Öykü Günleri”, 2-3 Mayıs…

Geçmişten Geleceğe Muş

Muş’un köklü tarihine ışık tutacak önemli bir eser hazırlanıyor. Muşlu Dağcı Ömer Faruk…

Profesyonel internet sitesi için arayın..

Memleket Web Tasarım

 0532 514 50 57

  • Google Arama Kaydı
  • SEO Puanı Yüksek Tasarımlar
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Yedekleme Hizmeti

 

 

Haber ve İçerik Etiketleri

Haber Kategorileri