Soğucak Köyü mevkiinde aşırıs ürat yapan kamyonetin çarptığı F. Y. adlı 8 yaşındaki minik çocuk hayatını kaybetti. Kazadan sonra sürücü olay yerinden kaçtı. Merkeze bağlı Soğucak Köyünde meydana gelen trafik kazasında 8 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. Soğucak Köyü Cezaevi mevkiinden şehir merkezine gelmekte olan A.T. yönetimindeki kamyonet 8 yaşındaki F. Y.’ye çarpıp olay yerinden kaçtı. Olay yerinde hayatını kaybeden F. Y. çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine ambulans tarafından hastaneye getirildi.

Edinilen bilgiye göre Soğucak Köyü Cezaevi mevkiinde şehir merkezi istikametinde seyretmekte olan kamyonet sürücüsü A. T. Yoldan geçmekte olan 8 yaşındaki F. Y.’ye çarpıp olay yerinden uzaklaştı. Çevrede bulunan vatandaşların ihbarı üzerine polis ve ambulans ekipleri bölgeye geldi. Kaza yerine kısa sürede intikal eden ilk yardım ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen F. Y. olay yerinde hayatını kaybetti.

Öte yandan trafik kazasında minik çocuğun hayatını kaybetmesine neden olan ve olay yerinden kaçan sürücünün daha sonra teslim olduğu bildirildi.

 Muşun Sesi Gazetesi