Skip to main content

Yılların malzemecisi ilgi bekliyor

Muş Haber Fotoğrafı

Muş spor dönemlerinden bu zamana kadar, Muş futboluna olan ilgisi ve duyarlılığı ile tanınan yılların emektar malzemecisi Bülent Bingöl “ Ben hancı herkes yolcu oldu” diyor ve yetkililerden destek beklediğini söylüyor.

Şimdilerde Muş Ovası Spor Kulübü ile Muş futboluna hizmetlerine devam eden Emektar malzemeci Bülent Bingöl, yetkililerden sesine kulak verilmesini istiyor. Muş Spor dönemlerinden bu zamana kadar, Muş futboluna olan ilgisi ve duyarlılığı ile tanınan yılların emektar malzemecisi Bülent Bingöl, Muş Spor dönemlerinden şimdiye kadar süre gelen bu zamanda, herkesin gelip geçici olarak yolcu olduğunu, kendisinin ise sahip çıkılmamasından dolayı yalnız bırakıldığını ve buna rağmen Muş’ta hancı olmak için memleketine hizmet etmek için, hancı olarak kalmayı tercih ettiğini belirterek, ilgisizlikten yakındı. (Malzemeci Bilo) olarak tanınan ve bu çalışmaları Muş’ta yılmadan 25 yıla sığdıran emektar malzemeci Bülent Bingöl şunları söyledi;“Ben hancı herkes yolcu oldu”, emeklerimin, hizmetimin hem içerde, hem dışarıda oynanan maçlarda döktüğüm alın terimin karşılığı bu şekilde olmamalıydı. Muş futbolu bir kenara atılarak sahipsiz bırakıldı. Yetkililerimiz bu gidişata seyirci kaldı ve Muş futbolu amatör ligle avutulmaya başlandı. Futbola hizmet noktasında 25 yıla yakın bir zamandır Muş futbolu için ter döküyorum. İlk yıllardaki gibi çalışma şevkimi hiçbir zaman kaybetmedim ve hep belki bir gün biri çıkar diye bekledim. Sözüm ona yıllar yılı bu yıl seni karşılıksız bırakmayacağız diyerek her sezon döneminde hüsranla noktalanan sözleri de çok gördüm. Ben emeklerimin karşılığı olarak yıllarını bu memlekete adamış biri olarak hayatımın düzene oturması ve rahat bir nefes alabilmek için yetkililerden destek bekliyorum şeklinde konuştu.

TEK UMUDUNUN VALİ BEKTAŞ OLDUĞUNU SÖYLEDİ
Yıllar süren 25 yıllık hizmetinin unutulmasından dolayı sitem noktasında söyleyecek hiçbir kelime bulamıyorum diyen Emektar Malzemeci Bülent Bingöl tek umudunun Vali Erdoğan Bektaş olduğunu söylüyor. Muş Valiliği ve Gençlik spor il müdürlüğü tarafından yapılan malzeme dağıtım programında Muş Ovası Spor Kulübü adına dağıtılan malzemeleri teslim alan Bingöl, Sayın Valimiz Erdoğan Bektaş’ın benim gidişatıma bir son vereceğine inanıyorum. Başka illerde benim yaptığım işi yapanlar şimdi devlet dairelerinde rahatlık içerisinde geçiniyorlar. Muş futboluna 25 yıl hizmet etmiş biri olarak hayatımın geçte olsa çeki düzene girmesini istiyorum. Bu amaçta sayın Valimiz Erdoğan Bektaş’tan başka güveneceğim kimse yok. Bektaş Valimizde duymazdan gelirse onunda canı sağ olsun derim. Umudumu yitirmeyeceğim ve bu memlekette sesim duyulana kadar hancı olarak kalmaya devam edeceğim diye konuştu.

BU YIL 3’ÜNCÜ LİGE ÇIKIŞ YILIMIZ OLACAK
Muş Ovası Spor Kulübünde tesis işlerinden sorumlu olarak çalışmasını sürdüren Bingöl, alt yapılarda elde ettikleri 2 şampiyonluğun yanı sıra amatör ligde de şampiyon olacaklarını Muş’u yeniden 3’üncü lige çıkarmak adına ellerinden geleni yapacaklarını söylüyor.

YILLARCA SAĞLIK PERSONELİ GİBİ ÇALIŞTI
Çoğu zaman çıktığı maçlarda meydana gelen sakatlanmalara da bir sağlık personeli gibi koşan ve yılların bilgi ve birikimi ile müdahale etmekte başarılı bir çizgi oluşturan Bülent Bingöl şimdiye kadar hayati noktada 3 kişinin dil kaçması sonucu yaşadığı ölümcül anlarına zamanında müdahale ederek daha kötüye gitmesini engellediğini ifade ediyor.

 Muş Ovası Gazetesi

Bir Cevap Yaz

Ekonomi Haberleri

Muş’a kayıtlı kaç araç var?

Türkiye’deki Trafiğe Kayıtlı Araç Sayısı ve Muş İli Araç İstatistikleri Geçen yıl itibarıyla…

Muş Havalimanı 2024 Mayıs İstatistikleri Açıklandı

Muş Sultan Alparslan Havalimanı 2024 Mayıs İstatistikleri Açıklandı T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı…

Yeni 5 TL Madeni Parası Tedavüle Çıkıyor

Türkiye’nin yeni 5 TL’lik madeni parası, çapı 28,15 mm, kalınlığı 1,70 mm ve…

Eğitim Haberleri

Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Yenilikçi Proje Yarışması

Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Eğitim…

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Ücretsiz Yaz Okulu Kararı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 1 Temmuz’dan itibaren 81 ilde ilkokul 2. sınıftan itibaren…

Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmalarında Başarı

Malazgirt Alparslan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencileri Arapça Bilgi ve Etkinlik Yarışmalarında…

Kültür Sanat Haberleri

“Yüreğimdeki Mürekkep” raflarda yerini aldı

Dr. Yunus Soydan’ın İlk Şiir Kitabı “Yüreğimdeki Mürekkep” Raflarda Edebiyat dünyasına yeni bir…

Muş Alparslan Üniversitesi Öykü Günleri: Edebiyatseverlerin İlgi Odağı

Muş Alparslan Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen “Muş Alparslan Üniversitesi Öykü Günleri”, 2-3 Mayıs…

Geçmişten Geleceğe Muş

Muş’un köklü tarihine ışık tutacak önemli bir eser hazırlanıyor. Muşlu Dağcı Ömer Faruk…

Profesyonel internet sitesi için arayın..

Memleket Web Tasarım

 0532 514 50 57

  • Google Arama Kaydı
  • SEO Puanı Yüksek Tasarımlar
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Yedekleme Hizmeti

 

 

Haber ve İçerik Etiketleri

Haber Kategorileri