Muş’u Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) kadınlar 2. lig 16. grupta başarı ile temsil eden Muş Yurdum Kadın Voleybol takımı yarın karşılaşacağı Hakkari Gençlik Sportif Faaliyetler maçını kazanarak galibiyet serisini devam ettirmek istiyor.
Muş’u Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) kadınlar 2. lig 16. grupta başarı ile temsil eden Muş Yurdum Kadın Voleybol takımı ligde gösterdiği performansla alkış topluyor. 4 haftası geride kalan ligde çıktığı dört maçtan da 3-0’lık galibiyetlerle ayrılarak voleybol severlerin kalbinde yer edinen Yurdum Kadın Voleybol takımı hafta sonu kendi saha ve seyircisi önünde karşılaşacağı Hakkari Gençlik Sportif Faaliyetler maçını da kazanarak 5’te 5 yapmanın hesaplarını yapıyor. Ligde 2.sırada bulunan Muş Yurdum Kadın Voleybol takımı gösterdiği performansla adeta parmak ısırtıyor.
Muş Yurdum Kadın Voleybol takımı 05 Kasım 2022 Cumartesi günü Saat 14.00’da Muş yeni spor salonunda oynanacak Hakkari maçının hazırlıklarına yine aynı salonunda devam ediyor. Hakkari maçının hazırlıklarını hafta içi gerçekleştirdiği antrenmanla hazırlanan Sultanlar, Antrenör Nesip Çelik, yardımcı antrenör Ramazan Taş ve kondisyoner Mücahit Altun gözetiminde pasör çalışması, smaç, kuvvet, libero, hücum ve savunma çalışmaları yaparak hazırlanıyor. Sultanlar kendi evlerinde oynanacak maçtan galibiyetle ayrılarak hedefleri olan şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmanın peşinde.