Skip to main content
  • Ana Sayfa
  • Spor
  • Sportif Direktör ve Teknik Direktör Basın Karşısına Çıktı

Sportif Direktör ve Teknik Direktör Basın Karşısına Çıktı

Muş Haber Fotoğrafı

Muşspor Futbol Şube Sorumlusu Kürşat Duymuş, Teknik Direktör Ercüment Coşkundere ile birlikte takımın çok güzel günler yaşayacağını belirtti.

Muşspor Futbol Şube Sorumlusu Kürşat Duymuş ve Teknik Direktör Ercüment Coşkundere, geçtiğimiz hafta sonu Çatalcaspor’a mağlup olduktan sonra düzenledikleri basın toplantısında, kalan 7 haftada ellerinden gelenin en iyisini yaparak Muşspor’u 2. Lig’e çıkarmak istediklerini açıkladılar.

Geçtiğimiz hafta sonu yaşanan mağlubiyetin ardından Teknik Direktör Kadir Kar’ın istifasının ardından hızlı bir şekilde yeni bir hoca arayışına geçen Muşspor yönetimi, ilk olarak Muş’un futbol efsanelerinden Kürşat Duymuş’u Futbol Şube Sorumlusu olarak takıma getirdi. Duymuş’un futbolun başına geçmesiyle birlikte UEFA Pro Lisans’a sahip olan Teknik Direktör Ercüment Coşkundere ile anlaşma sağlandı.

Muşspor tesislerinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Duymuş ve Coşkundere, kalan 7 haftada takımı 2. Lig’e çıkarmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler. Duymuş, “Her iki taraf için de inşallah hayırlı olur” ifadesiyle birlikte, Coşkundere’nin bilgi, beceri ve deneyimine güvendiklerini vurguladı. Coşkundere ise, “Bu işle alakalı da üst liglerde çalışmış, bilgisi, becerisi, deneyimine çok güvendiğimiz bir kişi ve Muşsporumuzu ayağa kaldırabilecek potansiyeli fazlasıyla onda gördüğümüz için Ercüment hocamızla görüşüp anlaştık” dedi.

Aynı zamanda soruları cevaplayan Coşkundere, ligi ve takımı çok iyi bildiklerini ve kalan 7 maçta 2. Lig hedefine ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Coşkundere, “Elimizde bir oyuncu grubu var ve bu oyuncu grubu üzerinden biz bir şey yapacağız. Dokunuşlarımız olacak. Önümüzde sıkıntılı 2 maçımız var. Düşmeye oynayan takımlarla oynayacağız. Bu 2 maçı geçip 15 günlük süreçte en doğru iş çıkacak. Ama birinci öncelik bu maçları geçmek. Yani kaybedilmiş bir maç var, demorolize bir durum var. Moralleri yükseltmek için de yukarı çıkartmak gerekiyor. Önümüzde 7 maç var ve biz 21 puana talibiz. Bizim her zaman hedefimiz bu. Eğer istediğimiz sonuçları alırsak 2. Lig için şansımız daha da yüksek olur” açıklamalarında bulundu.

Bu Haftanın En Popüler Haberleri..

Bir Cevap Yaz

Ekonomi Haberleri

Muş Havalimanı, Mart Ayında 35 Bin 961 Yolcu Ağırladı

Muş Sultan Alparslan Havalimanı, geçen ay gerçekleşen iç hat yolcu trafiğiyle büyük bir…

İçişleri Bakanlığı Muş’a Personel Alıyor

İçişleri Bakanlığı çeşitli illerde görevlendirilmek üzere 1608 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular…

OGM personel alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde Orman Genel Müdürlüğü tarafından Orman mühendisi, Orman muhafaza…

Eğitim Haberleri

Dilimizin Zenginlikleri Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi

“İlimizde Millî Eğitim Bakanlığı’nın Düzenlediği Dilimizin Zenginlikleri Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi” Millî Eğitim…

Muşlu Öğrenciler Proje Yarışmasında Bölge Birincisi Oldu

Muş’taki ortaokul öğrencileri, bilimsel çalışmalarıyla büyük bir başarıya imza attı. TÜBİTAK 2204-B Ortaokul…

Alpaslan Üniversitesi’nde TÜBİTAK Projesi Heyecanı

“TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı 2023/2 Dönemi Bilimsel Değerlendirme Sonuçları…

Kültür Sanat Haberleri

Behzat Yel’in yeni şiir kitabı

Yazar ve şair Behzat Yel’in ilk şiir kitabı “Bir Soluk Nefes”, Liz Yayınları…

Arşın Mal Alan Opereti Sahnelendi

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü repertuvarındaki Azerbaycanlı besteci…

Atık Kartonlarla işlediği resimlerin sergisini açtı

Dekoratif El Sanatları Öğretmeni Mükerrem Sur tarafından atıl durumdaki kartonlardan hazırlanan resim ve…

Profesyonel internet sitesi için arayın..

Memleket Web Tasarım

 0532 514 50 57

  • Google Arama Kaydı
  • SEO Puanı Yüksek Tasarımlar
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Yedekleme Hizmeti

 

 

Haber ve İçerik Etiketleri

Haber Kategorileri