TFF 3. lig 3 Grupta mücadele eden Muşspor, İkinci transferini, Düzcespordan stoper Berkehan Biçer’den sonra 22 yaşındaki sağ bek Alperen Özşahin ile anlaşma sağladığlayarak açıkladı.
Antalya Kampı öncesi takıma takviye yapmak için kolları sıvayan yönetim bu kapsamda ikinci transfer hamlesini yine defanstan yana yaptı. Daha önce Düzcespor forması giyen 22 yaşındaki stoper Berkehan Biçer ile anlaşma sağlayan yönetim bu defada aynı akımdaki 22 yaşındaki sağ bek oyuncusu Alperen Özşahin ile anlaşma sağladığını duyurdu.
Muşspor’un anlaşma sağladığı Alperen Özşahin, futbola 13 yaşında Ankara’nı köklü kulüplerinden MKE Ankaragücü başladı. Özşahin, ilk profesyonel sözleşmesini de yine MKE Ankaragücü ile 20 yaşında imzaladı. MKE Ankaragücü’nün ardından Başkent Şafak Spor FK, Düzce Cam Düzcespor takımlarının formasını terletti.
Konu ile ilgili olarak Muşspor sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, ” Düzcespor’dan 22 yaşındaki sağ bek oyuncusu Alperen Özşahin ile sözleşme imzaladık. Sağ ayaklı Alperen Özşahin kariyerinde Düzcespor ve Mamak formaları giydi. Oyuncumuza hoş geldin diyor kariyerinde başarılar diliyoruz.” denildi.