Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Voleybol Bölgesel Lig müsabakasında geçtiğimiz Pazar günü Bitlis Gençlik Spor takımı ile deplasmanda karşılaştı. Müsabakaya tutuk başlayan ekibimiz müsabakanın ilk setini 25-20 kaybetti, Lalezar spor teknik sorumlusu Ferzende EMRE’nin müsabakaya zamanında müdahalesi ve yerinde değişiklik yaparak Lalezar sporun müsabakaya ağırlığını hissettirmesine olumlu yönde katkı sağladı. 2 seti 25-21, 3 seti 25-20 ve 4 seti de 25-19 almasını bilerek müsabakadan 3-1 galip gelerek liderliğini sürdürdü. 

SODES KAPSAMINDA DÜZENLENECEK OLAN ANTALYA-ANKARA GEZİSİNE MORALLİ GİDECEKLER
Kalkınma Bakanlığı, Muş Valiliği ve SODES kapsamında 03-08 ŞUBAT 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan Ankara-Antalya gezisine katılacak olan Muş Gençliği Voleybolu Sevdi Projesi-2 kursiyerlerinin kazanmış Bitlis galibiyeti ve 3 haftadır üst üste kazanmaları, lider durumda olmaları nedeniyle, ayrıca okulların tatil olması öğrenci kursiyerlerin daha iyi bir tatil yapmaları boş zamanlarını iyi değerlendirmeleri için Muş Valiliği ve SODES tarafından bu geziyi hak ettikleri dile getiren yetkililer kursiyerlerin kendilerine verilen desteğin hakkını en iyi bir şekilde vermeye ve Muş ilini en iyi bir şekilde temsil etmeye söz verdikleri için bu geziyi hak ettiklerini dile getirdiler.

KURSİYERLER TARAFINDAN DESTEKLEYENLERE TEŞEKKÜR
Kursiyerlerden Ahmet BALCİ, Mustafa KARCI, Yusuf BALCİ, Onur TOPLU ve diğerleri SODES’in kendilerine verdiği desteği hiçbir zaman unutmayacaklarını ellerinden gelenin en iyisini vermeye çalıştıklarını SODES’in sayesinde üniversitelere yerleştiklerini ve Kalkınma Bakanlığı, Muş Valiliği ve SODES sayesinde spor yapma imkânı buldukları için Başta Kalkınma Bakanlığına Muş Ali ÇINAR’a, Vali Yardımcılarımız Hüseyin GÖKTÜRK, Çetin KILIÇ, Fatih DEMİR SODES Koordinatörü ve Basım Müdürümüz Bülent SOLMAZ, Gençlik Hiz. Ve Spor İl Müdürü Ali KARTAL’a ve SODES uzmanlarına sonsuz saygı ve şükranlarını ilettiler.