Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol Liginde mücadele eden Muş Bedensel Engelliler takımı bugün Diyarbakır Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol takımı ile Atatürk Kapalı Spor Salonunda saat 12.00’da karşılaşacak. Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol liginde başarılılar elde eden Muş Bedensel Engelliler Basketbol takımı herkesi maça davet ederek desteklerini beklediklerini söylediler.

Muş Bedensel Engelliler Spor Kulübü Basketbol Takımı, bugün oynanacak Diyarbakır Bedensel Engelliler Spor Kulübü Basketbol Takımı maçına iddialı bakıyor. Başarılı ve farklı galibiyetler alan Muş Bedensel Engelliler Basketbol Takımının tek hedefi şampiyonluk olduğunu belirttiler. Diyarbakır maçına da oldukça iddialı çıkan takım oyuncuları, bu maçtan mutlaka galip ayrılacaklarını söylediler.

KORKMAZ, “HALKIMIZIN DESTEĞİNİ İSTİYORUZ”
Muş Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol takımının Muş Atatürk Kapalı Spor Salonunda karşılaşacağı Diyarbakır Bedensel Engelliler Basketbol takımı maçına tüm halkı davette bulun Muş Bedensel Engeller Derneği Başkanı Bedri Korkmaz, Muş’u temsil ettiklerini ve Muş halkının desteğini beklediklerini belirtti. Korkmaz, bugün yapılacak olan maç ile ilgili yaptığı açıklamasında “Muş Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol Takımı, ligde verdiği mücadelesinde başarılar elde ederek başarıların gelmesi için ise halkımızın desteğini bekliyoruz. Spor kulübümüz olarak bu yıl yaptığımız sezon değerlendirmesinde başarılı olacağımıza ilişkin açıklamalarda bulunmuştuk. Halkımıza ve ilimize yakışır bir şekilde rakiplerimizle karşılaşmamızda hep galip gelerek Muş adını hep yükselttik. Bugün Gençlik Spor İl Müdürlüğü Atatürk Kapalı Spor Salonunda saat 12.00’da karşılaşacağımız Diyarbakır Bedensel Engelliler Tekerlekli Basketbol Takımı maçına aynı şekilde tüm halkımızı davet ediyoruz ve desteklerini bekliyoruz” dedi.

 Günaydın Muş Gazetesi