Skip to main content

Kırlı taburcu edildi

Muş Haber Fotoğrafı

Muş’un Malazgirt kaymakamı Soner Kırlı ve ailesinin içinde bulunduğu otomobil kaza yapması sonucu kendisi ve ailesi ile yakıdan ilgilenen ve arayanlar için teşekkür mesajı yayınladı.

Malazgirt Kaymakamı Soner Kırlı ve ailesinin içinde bulunduğu otomobil Muşa giderken kaza geçirmiş, Sevil Kırlı, çocukları, otomobili kullanan Önder Şentürk ve koruma polisi Aykut Lütfü Cenikli yaralanmıştı. İki gün boyunca Muş Devlet Hastanesinde tedavi gören Kaymakam Kırlı, ailesi ve koruma polisi yapılan tedavi sonrasında dün akşam saatlerinde ilçeye döndüler. Kaymakamlık konutunda istirahate çekilen Kaymakam Kırlı, Beni ailemi ve koruma polisimi bu talihsiz kazada koruyan rabbime şükürler olsun dedi.

Kaymakam Kırlı hastanede kaldığı süre kendini yalnız bırakmayanlar için yazılı bir teşekkür mesajı yayınladı. Kaymakam Kırlı mesajında, Kaza yaptığımız ilk saatlerden bugüne kadar gerek telefonla arayan, hastaneye gelen gelemeyen, çiçek gönderen tüm dostlara sonsuz sevgilerimizi sunarız. Olayı duyar duymaz bizlere geçmiş olsun dileklerini sunan başta Sayın Muş Valimiz Seddar Yavuz ve sevgili eşleri Selda Yavuza, Ak Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Muzaffer Çakara, AK Parti Muş Milletvekilimiz Mehmet Emin Şimşek’e, Muş Belediye Başkanımız Feyat Asya’ya, Muş Cumhuriyet Başsavcımız Ömer Sönmez’e, İl Emniyet Müdürümüz Ahmet Cemal Çalışkan’a, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat’a, Vali yardımcılarımız Ercan Öter ve Ali Sakara, Hasköy Kaymakamımız Hüseyin Göktürke, Varto Kaymakamı Mehmet Nuri Çetine, kaza sonrası bizlere ilk yardıma koşan Korkut Kaymakamımız Abdulgani Mağ ve ekibine, AK Parti İl Başkanımız Namık Ergün’e, Merkez ilçeler Başkanı Halit Subaşına, Ak Parti Varto İlçe Başkanı Figen Ergül, Ak Parti İlçe Başkanımız Kenan Deniz ve Ak Parti ilçe teşkilatına, tüm kamu kurum amirleri ve personellerine, Vakıf Müdürümüz Yakup Bozkurta, Milli Eğitim Müdürümüz Vedat Kayaya, Fen Lisesi Müdürümüz Erdal Bozkurta, muhtarlarımızdan Metin Kılıç ve tüm muhtarlarımıza, tüm misafirlerimize ve bizleri bir an olsun yalnız bırakmayan tüm Malazgirt halkına Kırlı ailesi olarak sonsuz sevgilerimizi sunarız ifadelerine yer verdi.

Kaza sonrası ilçeye gelen ve konutunda istirahate geçen Kaymakam Kırlı, Kaza yaptığımız ilk dakikalardan itibaren bizlerin yardımına koşan herkese sonsuz sevgilerimizi sunarız. Bizlere ilk müdahaleyi yapan Korkut Devlet Hastanesi personellerine ve sonraki tedavi aşamasında bizleri bir misafir gibi ağırlayan Muş Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Murat Kılıç ve fedakâr personellerine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca kazayı duyar duymaz harekete geçen, bizleri bir dakika bile yalnız bırakmayan İlçe Emniyet Müdürümüz Ömer Akpınar, korumaları Sedat Tarhan ve Veysel Karani Dağ, Sayın Valimizin yakın koruması Şerif Satun ve polis memurlarımız, Halil Bulut, Veysel Döner, Mehmet Veysi Kutluay, Ahmet Fırtına, Hüseyin Keskin, Bekir Tuna,Erkan Yiğit, Tamer Kıydal ve Ali Yılmaza da çok teşekkürlerimizi sunarız ifadelerini kullandı.

Kaza sonrası konutlarında dinlenmeye çekilen Kırlı ailesi ayrıca kaymakamlık konutunda ziyaret kabul edeceklerini bildirdiler.

 

Muş Manşet Gazetesi

Bir Cevap Yaz

Ekonomi Haberleri

Muş’ta trafiğe kayıtlı araç sayısı 37 bin 886 olarak açıklandı.

Muş’ta trafiğe kayıtlı araç sayısı Mart ayı sonu itibarıyla 37 bin 886 oldu.…

Tescilli Muş Lalesi’ne büyük ilgi

Muş’ta baharla birlikte çiçek açan laleler, ovayı kırmızıya bürüdü. Koparana 387 bin 141…

Muş Havalimanı, Mart Ayında 35 Bin 961 Yolcu Ağırladı

Muş Sultan Alparslan Havalimanı, geçen ay gerçekleşen iç hat yolcu trafiğiyle büyük bir…

Eğitim Haberleri

Liseler arası bilgi yarışmasında birincisi EML öğrencileri

Muş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden 9. sınıf öğrencileri Fatih Kandemir ve Muhammed…

Yaygın Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden 2.lik

Muş Yaygın Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin yetenekli öğrencisi İlayda ÇAMTOSUN, Erzurum’da düzenlenen Genç…

Üniversite öğrencileri fosil incelemesi yaptı

Muş Alparslan Üniversitesi (MAUN) Okulöncesi öğretmenliği 3. Sınıf öğrencilerinin “Erken Çocukluk Dönemi Çevre…

Kültür Sanat Haberleri

Geçmişten Geleceğe Muş

Muş’un köklü tarihine ışık tutacak önemli bir eser hazırlanıyor. Muşlu Dağcı Ömer Faruk…

Behzat Yel’in yeni şiir kitabı

Yazar ve şair Behzat Yel’in ilk şiir kitabı “Bir Soluk Nefes”, Liz Yayınları…

Arşın Mal Alan Opereti Sahnelendi

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü repertuvarındaki Azerbaycanlı besteci…

Profesyonel internet sitesi için arayın..

Memleket Web Tasarım

 0532 514 50 57

  • Google Arama Kaydı
  • SEO Puanı Yüksek Tasarımlar
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Yedekleme Hizmeti

 

 

Haber ve İçerik Etiketleri

Haber Kategorileri