Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ Korkut Devlet Hastanesi Başhekimi Aile Hekimi Uzmanı Gülderen Ceceli’ye övgüler yağdırdı. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere dün Muş’a gelen ve Korkut Devlet Hastanesinin açılışını yapan Bakan Akdağ, hastanenin kapasitesi ve işlevi hakkında bilgi aldı.

Korkut Devlet Hastanesi hakkında Başhekim Aile Hekimiz Uzmanı Gülderen Ceceli’den sık sık bilgi alan Bakan Akdağ Başhekimin çalışma sistemi ve düşüncelerinden büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Hastaneyi gezen ve hastalarla sohbet eden Bakan Akdağ, Vali Erdoğan Bektaş ve AK Parti İlimiz Milletvekilleri Medeni Yılmaz ile Seracettin Karayağız’a, “Muşluların yerine olsam bu doktoru bir yere bırakmam. Kendisine bir konut yaptırırım Muşlulara hizmet etsin. Önemli düşünceleri ve projeleri var. Bundan yararlanmak lazım” dedi.
Korkut Devlet Hastanesinin açılışını yapan Akdağ hastanede bulunan vatandaşlarla da bir süre görüşerek sorun ve sıkıntılarını dinledi. Sağlık Bakanı Akdağ’ın vatandaşlarla görüştüğü sırada not aldığı da görüldü.

 Muşun Sesi Gazetesi