17 yaşında 115 kiloya ulaşan Cem Özer,zayıflamak için şifalı bitkiler satan bir aktarın işyerinde çalıştı.40 günde 20 kilo verdi. Muş’un Erzurum Caddesinde şifalı bitkiler satan bir aktarda zayıflama macunu satıldığını öğrenen 115 kilo ağırlında 17 yaşındaki Cem Özer,sırf zayıflamak için alım gücü olmadığından şifalı bitkiler satan işyerinde çalışmaya başladı.

İşyeri sahibi ile anlaşarak ücret almaksızın sadece zayıflama macunundan yiyerek çalışmayı kabul etti. İşyeri sahibi Yasin Oflas, yıllardan beri şifalı bitkiler sattığını belirterek, kendi ürünleri olarak zayıflatma macunu ismini verdikleri, metabolizma hızlandırıcı bitkisel zayıflama macununu yaparak zayıflamak isteyen müşterilere satışına başladıklarını 17 yaşında 115 kilo olan Cem Özerin işyerine gelerek kilo vermek istediğini işyerinde ücret almadan sadece bu macundan günde üç kez yemek şartı ile çalışmayı önerdiğini, yeni yaptığımız bu macunu bende ilk defa işyerimde çalışan birine tatbik ederek insanlara kolaylıkla gösterebileceğimi düşünerek Cem’i işyerinde çalıştırmaya başladığını, tere tohumu, diyet layt, keten tohumu, nar suyu, biberiye yağı, kekik yağı, limon yağı, sandaloz sakızı, vs. bitkiler den yaptığımız zayıflama macununu düzenli olarak sabah,öğlen ve akşam aç karnına birer tatlı kaşığı yedirdikten sonra üç bardak su içerek 40 günde 20 kilo zayıfladığını,hiçbir yan etkisi olmayan zayıflama macunun Cem’i görenler kapış, kapış almaya başladı. Cem sayesinde kısa sürede macunları sattık”diye konuştu.

Cem Özer ise 17 yaşında 115 kilo olduğundan toplumun içine çıkmaktan utandığını,hiç kız arkadaşı olmadığını,zayıflamak için çok spor yaptığını ancak zayıflayamadığını,şifalı bitkiler satan işyerine giderek zayıflamak uğruna ücret almadan çalışarak hem hiç diyet yapmadan sadece zayıflama macununu yiyerek zayıfladığını,95 kiloya düştüğünü ve zayıflamaya devam ettiğini,işyerine gelen müşterilere kendi resmimi göstererek 20 kilo zayıfladığımı gösterince macunlarda her geçen gün daha fazla satılmaya başladı”diye konuştu. Haber / Fotoğraf: Mikail Gökarslan

 NULL