Muş’ta göreve başladıktan sonra vatandaşlarla iletişim halinde olan, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Vali Seddar Yavuz, hafta sonunu Güzeltepe Kayak Merkezinde ve Murat Köprüsünde geçirdi.

Eşi Selda Yavuz ile birlikte kayak evinde ve tarihi köprüde çeşitli incelemelerde bulunarak geçiren Vali Yavuz, burada vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Gençlerin fotoğraf çektirme taleplerini geri çevirmeyen Vali Yavuz, uzun süre objektiflerin karşısında kaldı.

Vali Seddar Yavuz, hafta sonu Güzeltepe Kayak Merkezinde gezi ve incelemelerde bulundu. Vali Yavuz ve eşi Selda Yavuzu, Güzeltepe Kayak Merkezinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hamdullah Kardaş karşıladı.

Gezi ve incelemeleri esnasında basın mensuplarına da açıklamalarda bulunan Muş Valisi Seddar Yavuz; Güzeltepe kayak merkezimizin vatandaşlarımıza daha güzel, daha iyi hizmet verebilmesi için çalışma yapıyoruz. Gerek kar kalitesi, gerekse şehirle bütünleşmiş, bir tarafında üniversite bulunan kayak merkezi bölgeye aynı zamanda ilimize çok ciddi katkı sağlıyor. Güzeltepe Kayak Merkezi gelip görülmesi gereken bir yer, tüm kayak severleri ve Muşlu kardeşlerimizi buraya davet ediyorum diye konuştu.

Açıklama sonrası kayak severlerle sohbet eden Sayın Valimiz çocuklarla ve vatandaşlarla toplu hatıra fotoğrafı çektirdi. Kayak merkezinde Vali Yavuz ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen gençler uzun süre sıra beklediler.

Vali Yavuz gibi eşi Selda Yavuzda vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi. Özellikle bayanlar ve çocuklarla bir araya gelen Selda Yavuz, kayak pistinde incelemelerde bulunan Vali Yavuza eşlik etti.

Daha sonra kayak merkezinden ayrılan Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, ilimizin önemli değerlerinden biri olan Tarihi Murat Köprüsüne geçerek gezi ve incelemelerine burada devam etti. Tarihi Murat Köprüsünde vakit geçiren vatandaşlarla ayak üstü sohbet eden Yavuz çifti hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Muş Manşet Gazetesi