Skip to main content

Vali, bir Yılı değerlendirdi

Muş Haber Fotoğrafı

Vali Erdoğan Bektaş, 2009 yılı çalışmalarını değerlendirdi. 2009 yılı içerisinde Valilik ve bağlı birimleri tarafından yapılan yatırımlar ve çalışmalar hakkında genel bir değerlendirmede bulunan Vali Bektaş, 2009 yılının Muş’un geleceğinde önemli bir dönüm noktası olarak hatırlanacağını belirtti.
Muş Valiliği toplantı salonunda yaygın ve yerel basın mensupları ile bir araya gelerek 2009 yılı çalışmalarını değerlendiren Vali Erdoğan Bektaş, 2009 yılı içerisinde güzel çalışmalara imza attıklarına inandıklarını kaydetti.

2010 yılının tüm Muş halkına hayırlar getirmesi temennisi ile konuşmasına başlayan Vali Erdoğan Bektaş, “Yarın (Bugün) yeni bir yılın başlangıcı bu vesile ile 2009 yılı içerisinde yapmış olduğumuz çalışmalar ile ilgili bir değerlendirme toplantısı yapmaya karar verdik” dedi.
Vali Bektaş, “yeni bir yılın arifesindeyiz. Bu yeni yılın şehrimize ve tüm halkımıza başarı, huzur, sağlık, mutluluk ve hayır getirmesini temenni ediyorum. Umut ediyorum ki; geride bıraktığımız 2009 yılında, her alanda yapmış olduğumuz çalışmalar ile faydalı ve güzel eserler elde ettiğimiz bir yıl geride bırakmışızdır” dedi.
2009 yılının dolu dolu geçtiğini belirten Vali Bektaş, “Muş’a geldiğim günden bu yana neredeyse bir buçuk yıl oldu. Geriye dönüp baktığım vakit, güzel şeyler gördüğümü, ekip olarak güzel şeylere imza attığımızı düşünüyorum. Özellikle 2009 yılını ele almamız gerekirse, bu yılın çalışmalarımız açısından dolu dolu geçtiğini söylemek yanlış olmaz” dedi.

“2009 YILI ÖNEMLİ BİR DÖNÜM NOKTASI OLACAK”
2009 yılının Muş açısından bir dönüm noktası olduğunu belirten Vali Bektaş, “Birçok şeyi yapmak için gayretler içerisinde olduk, zaman zaman zorlandık, zaman zaman keyifli çalışmalar ve anlar oldu. Tüm bunları ele alıp geriye dönüp baktığımız vakit zaman dolu ve faydalı çalışmalar yapmış olmanın heyecanı ve sevincini yaşamak bizim için en büyük mutluluktur. Geldiğimiz günden beri birçok çalışmaya imza attık, bazılarının sonucunu hemen görebilirken, bazı çalışmalarımızın neticesini görebilmemiz için vakide ihtiyacımız olacak. Ama temel noktalardaki birçok problemi tam olarak bitirdik diyemesek de birçoğunu çözüme kavuşturduk.
2009 yılında Muş’un geleceği açısından atmış olduğumuz adımlar, gelecekte geriye dönülüp bakıldığı zaman çok ayrı ve özel yer tutacaktır kanaatindeyim” diye konuştu.

Toplantıda Vali Erdoğan Bektaş’a İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve Vali Yardımcısı Ali Edip Budan, İl Milli Eğitim Müdürü İlhami Bayraktar, İl Sağlık Müdürü Kenan Akpolat, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bülent Solmaz ile İl Tarım Müdürü Murat Yıldız eşlik etti.
Toplantı tüm birimlerin çalışmaları hakkında bilgiler aktarması ile karşılıklı soru cevap şeklinde sona erdi. Vali Erdoğan Bektaş’ın 2009 yılı değerlendirme toplantısının detaylarını ilerleyen sayılarımızda sizlere aktaracağız.
 Muş`un Sesi Gazetesi

Bir Cevap Yaz

Ekonomi Haberleri

Muş’ta trafiğe kayıtlı araç sayısı 37 bin 886 olarak açıklandı.

Muş’ta trafiğe kayıtlı araç sayısı Mart ayı sonu itibarıyla 37 bin 886 oldu.…

Tescilli Muş Lalesi’ne büyük ilgi

Muş’ta baharla birlikte çiçek açan laleler, ovayı kırmızıya bürüdü. Koparana 387 bin 141…

Muş Havalimanı, Mart Ayında 35 Bin 961 Yolcu Ağırladı

Muş Sultan Alparslan Havalimanı, geçen ay gerçekleşen iç hat yolcu trafiğiyle büyük bir…

Eğitim Haberleri

Liseler arası bilgi yarışmasında birincisi EML öğrencileri

Muş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden 9. sınıf öğrencileri Fatih Kandemir ve Muhammed…

Yaygın Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden 2.lik

Muş Yaygın Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin yetenekli öğrencisi İlayda ÇAMTOSUN, Erzurum’da düzenlenen Genç…

Üniversite öğrencileri fosil incelemesi yaptı

Muş Alparslan Üniversitesi (MAUN) Okulöncesi öğretmenliği 3. Sınıf öğrencilerinin “Erken Çocukluk Dönemi Çevre…

Kültür Sanat Haberleri

Geçmişten Geleceğe Muş

Muş’un köklü tarihine ışık tutacak önemli bir eser hazırlanıyor. Muşlu Dağcı Ömer Faruk…

Behzat Yel’in yeni şiir kitabı

Yazar ve şair Behzat Yel’in ilk şiir kitabı “Bir Soluk Nefes”, Liz Yayınları…

Arşın Mal Alan Opereti Sahnelendi

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü repertuvarındaki Azerbaycanlı besteci…

Profesyonel internet sitesi için arayın..

Memleket Web Tasarım

 0532 514 50 57

  • Google Arama Kaydı
  • SEO Puanı Yüksek Tasarımlar
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Yedekleme Hizmeti

 

 

Haber ve İçerik Etiketleri

Haber Kategorileri