18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü dolayısıyla İl Jandarma Alay Komutanlığı tarafından düzenlenen fotoğraf sergisi 3 gün süresince halka açık olacak. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde düzenlenecek olan fotoğraf sergisinde 2 bin fotoğrafın sergileneceği açıklandı.

Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, “18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü Fotoğraf Sergisi düzenlendi. Muş İl Jandarma Alay Komutanlığı tarafından 18-20 Mart tarihleri arasında Muş İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde “18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü” kapsamında 2 bin adet fotoğraf ile hazırlanan, fotoğraf sergisinin halka açık olacağını kamuoyuna saygı ile duyururuz” denildi.

ŞEHİTLER ANILIYOR
18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma programı ile ilgili olarak bugün saat 08.30’da Valilik binası önündeki Atatürk Anıtına çelen sunulacak. Şehit ve Gaziler Derneğine yapılacak olan ziyaretten sonra şehit mezarlığı ziyaret edilecek. Kültür Merkezinde düzenlenecek olan program ile şehitlerin anılacağı bildirilirken, şehit ailesinin ziyaret edilmesi ile etkinlikler sona erecek.

 Muşun Sesi Gazetesi