Muş Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürü görevini yürüten Emniyet Amiri Hakan Çavdar, eşinin doğum gününü şehirde bulunan bilboardlara astırdığı sözlerle kutladı. Eşinin doğum gününü kutlamak için bilboardlara kutlama mesajı yazdıran Hakan Çavdar’ın aşkı ilginç bir doğum günü kutlanmasına neden oldu. Muş’ta bir ilkin yaşanmasına vesile olan Hakan Çavdar, on iki yıllık evli olduğu eşi Hatice Çavdar’ın doğum günü nedeniyle kimsenin aklına gelmeyen bir yöntem deneyerek, sürpriz yaptığını söyledi. 13 Nisan 1973 doğumlu olan eşini çok sevdiğini belirten Hakan Çavdar, çok mutlu bir evliliklerinin olduğunu belirtti. Çavdar, “Eşimle evli olduğumuz günden beri hiçbir gün birbirimizi üzmedik ve kırmadık. Eşimin doğum gününü kutlamak için bilboardlara içimden gelen duyguları yazdırıp astırdım. Eşim çarşıda yürürken gördüğü yazılar karşısında çok şaşırdı” dedi.

Eşinin ilginç bir şekilde doğum gününü kutladığını söyleyen Hatice Çavdar ise, hayatının en ilginç kutlamasına şahit olduğunu ve eşini çok sevdiğini söyledi.

Hakan Çavdar’ın bilboardlara astırdığı kutlama mesajında “Hani demiştin ya; ‘Hayatta hiç mükemmel insan yoktur.’ Yanılıyorsun. Sen hayatımdaki en mükemmel insansın. Seni seviyorum. İyi ki varsın. Nice yıllara” sözleri yer aldı.