Skip to main content

Fenerbahçe heyeti Muş`ta

Muş Haber Fotoğrafı

Bazı okullara kırtasiye malzemesi yardımında bulunmak ve Fenerbahçe Taraftar Kart standı açmak için Muş’a gelen Fenerbahçe Spor Kulübü heyeti çalışmalarına bugün başlayacaklar.

Fenerbahçe Spor Kulübü Taraftar Kart Sorumlu Melis Öner, Fenerbahçe Spor Kulübü Sosyal Etkinlikler komite üyeleri Nesrin Çetinaslan ve Tevfik Gencer Muş’a geldiler. Heyet ilk olarak Muş Fenerbahçe Derneği Başkan Yardımcısı Metin Işık ile birlikte Milli Eğitim Müdürü İlhami Bayraktar’ı ziyaret etti. Fenerbahçe’nin yaptığı çalışmadan mutluluk duyduğunu ifade eden Milli Eğitim Müdürü İlhami Bayraktar, eğitimin sadece eğitimcilerin sırtına yüklenmemesi gerektiğini söyledi.

Sivil toplum kuruluşlarının da eğitime destek vermesi gerektiğini ifade eden Bayraktar; “Kulübünüzün bu yardımı anlamlı ve yerinde bir yardım, bu konuda tebrik ediyorum sizleri. Tabi herkesin üzerine düşen bir şeyler vardır, bu sadece eğitimcilere bırakılmayacak kadar da önemli bir iştir. Biz eğitimciler elbette ki elimizden geldiği kadar yapıyoruz ama elimizden geldiğinin dışında sizler gibi sivil toplum kuruluşlarının desteği bizi çok daha yaptığımız işi anlamlı hale getiriyor. En önemlisi çocuklarımızın eğitim ihtiyaçlarının karşılanması konusunda önemli bir destek sağlıyor. Böyle bir çalışmayı kutluyorum, tebrik ediyorum” dedi.

“101’inci yılımızda 101 bin kitap”

Fenerbahçe Spor Kulübü Sosyal Etkinlikler komite üyesi Tevfik Gencer de; “Biz elimizden geldiği kadar yapabileceğimizin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, toparlayabildiğimiz, taraftarlarımızın topladığı kitapları, kırtasiye malzemelerini buraya ulaştırdık, buradan da dağıtımını gerçekleştireceğiz. Yardım kolilerinde ansiklopediler var, taraftarlarımızın getirdiği ansiklopediler, ders kitapları, test kitapları, hikaye kitapları var, kırtasiye malzemeleri var, kıyafetler var. Biz yardım kolilerini okul müdürlerimize teslim edeceğiz, dağıtımları onlar daha kolay yapar. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak “101’inci yılımızda 101 bin kitap” hedefliyoruz” diye konuştu.

Fenerbahçe Spor Kulübü heyeti taraftar kart standını dün Muş Fenerbahçeliler Lokali önünde açtı. Öte yandan 50 koli kırtasiye malzemesinin geldiği ve bunların bugün itibariyle merkeze bağlı Sütlüce, Soğucak, Taşoluk ve Bozbulut ilköğretim okullarına dağıtılacağı belirtildi.
 Topkan Haber Ajansı

Bu Haftanın En Popüler Haberleri..

Bir Cevap Yaz

Ekonomi Haberleri

Muş Havalimanı, Mart Ayında 35 Bin 961 Yolcu Ağırladı

Muş Sultan Alparslan Havalimanı, geçen ay gerçekleşen iç hat yolcu trafiğiyle büyük bir…

İçişleri Bakanlığı Muş’a Personel Alıyor

İçişleri Bakanlığı çeşitli illerde görevlendirilmek üzere 1608 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular…

OGM personel alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesinde Orman Genel Müdürlüğü tarafından Orman mühendisi, Orman muhafaza…

Eğitim Haberleri

Dilimizin Zenginlikleri Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi

“İlimizde Millî Eğitim Bakanlığı’nın Düzenlediği Dilimizin Zenginlikleri Projesi Ödül Töreni Gerçekleştirildi” Millî Eğitim…

Muşlu Öğrenciler Proje Yarışmasında Bölge Birincisi Oldu

Muş’taki ortaokul öğrencileri, bilimsel çalışmalarıyla büyük bir başarıya imza attı. TÜBİTAK 2204-B Ortaokul…

Alpaslan Üniversitesi’nde TÜBİTAK Projesi Heyecanı

“TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı 2023/2 Dönemi Bilimsel Değerlendirme Sonuçları…

Kültür Sanat Haberleri

Behzat Yel’in yeni şiir kitabı

Yazar ve şair Behzat Yel’in ilk şiir kitabı “Bir Soluk Nefes”, Liz Yayınları…

Arşın Mal Alan Opereti Sahnelendi

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü repertuvarındaki Azerbaycanlı besteci…

Atık Kartonlarla işlediği resimlerin sergisini açtı

Dekoratif El Sanatları Öğretmeni Mükerrem Sur tarafından atıl durumdaki kartonlardan hazırlanan resim ve…

Profesyonel internet sitesi için arayın..

Memleket Web Tasarım

 0532 514 50 57

  • Google Arama Kaydı
  • SEO Puanı Yüksek Tasarımlar
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Yedekleme Hizmeti

 

 

Haber ve İçerik Etiketleri

Haber Kategorileri