Muş Valisi Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki evlerde kalan çocukları ziyaret etti.

Vali Yavuz ve eşi Selda Yavuz Lale Çocuk Evine yaptığı ziyarette, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdülbari Aksoy ve eşi, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü İsmail Arslan, Çocuk Evi çalışanları ve evde kalan çocuklar karşıladı.

Çocuklara yakından ilgilenen Vali Yavuz ve eşi Selda Yavuz onlarla uzun süre sohbet etti. Ziyaret ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Vali Seddar Yavuz; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesindeki Çocuk Evlerini gezmeye özen gösteriyorum. Bugün de Lale Çocuk Evinde emanetlerimizle birlikteyiz. Burada 7 çocuğumuz kalmakta ve her bir evladımızda devletimizin sunduğu bu imkândan memnun olduğunu ifade etmektedir. Bizlerde yavrularımızı ziyaret ederek onların taleplerini dinlemek istedik. Şükürler olsun ki devletimizin sunmuş olduğu güzel imkânlarla çocuklarımız emin ellerde, geleceğe sağlam adımlarla ilerlemekteler. Hayata iyi başlamaktan ziyade iyi bitirmek daha kıymetlidir diye konuştu.

 

Muş Manşet Gazetesi