Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muş Belediye Başkan Adayı Yüksel Akman, beraberinde CHP İl Başkanı İsmail Adanur ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şeyhmus Sinecem ve yönetim kurulu üyelerine tebrik ziyaretinde bulundular.

Cumhuriyet Halk Partisi Muş Belediye Başkan Adayı Yüksel Akman ve Cumhuriyet Halk Partisi Muş İl Başkanı İsmail Adanur, dün Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şeymus Sinecem ve yönetim kurulu üyelerine ziyarette bulundular.

CHP Muş Belediye Başkan Adayı Yüksel Akman ziyarette yapmış olduğu açıklamada, Ticaret ve Sanayi Odası bizler için çok önemli. Ticaret ve Sanayi Odası Muş’un gelişmesi için de çok önemli. Bu bağlamda yeni göreve gelen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Şeymhus Sinecem’i ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Her değişim yeni bir başlangıcın temelini oluşturur. Ümit ediyoruz ki bu değişimin sonucu olan başlangıçta kazanan Muş olur. Cumhuriyet Halk Partisi ve şahsım adına elimizden gelen her konuda Ticaret ve Sanayi Odası’nın yanında olacağımızı belirtmek isterim” dedi.

29 Mart belediye başkanlığı seçimlerinde iddialı olduklarının altını çizen Akman; “Muş’un sorunlarını yakinen bilen bir insanım. Memleketimin sorunlarına çözüm bulmak en baştaki görevimizdir. Arkadaşlarımızla birlikte bu memlekete hizmet etmeye adayız. Tüm Muş’luların desteğini arkamızda görmek istiyoruz” diye konuştu.
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şeyhmus Sinecem ve Yönetim Kurulu üyelerini yeni görevlerinden dolayı kutlayan, Cumhuriyet Halk Partisi Muş İl Başkanı İsmail Adanur ise Muş Ticaret ve Sanayi Odası’nın hem üyesi hem de ilk meclis başkanı olduğunu hatırlatarak, göreve yeni seçilen başkan ve yönetim kurulu üyelerinin heyecanını anladığını söyledi. Ticaret ve Sanayi Odası’nın bağımsız bir kuruluş olduğunu dile getiren Adanur; “Siyasi parti temsilcisi olarak üzerimize düşen her türlü desteği sağlayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın, ilimizin kalkınması için ne gerekirse yapmaya hazırız” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şeyhmus Sinecem ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kapılarının herkese açık olduğunu söyledi.
Büyük bir sevinç ve heyecanla göreve başladıklarını dile getiren Sinecem; “herkese kapımız açık, herkese eşit mesafedeyiz, herkesin fikrini önemsiyoruz. Ticaret ve Sanayi Odası olarak büyük bir sevinç ve heyecanla elele vererek çalışmak istiyoruz. Çalışmak isterken de herkesin desteğini arkamızda görmek bizleri onurlandırır. Muş’u kalkındırmak için herkes elini taşın altına sokmalı ve üzerine düşeni yapmalıdır, Ticaret ve Sanayi Odası olarak bu düşüncedeyiz” diye konuştu.

 Muşun Sesi Gazetesi