Skip to main content

Aşar MHP’den Başvurusunu Yaptı

Muş Haber Fotoğrafı

MHP Muş Belediye Başkan Aday adayı Kenan Aşar, temiz toplum,temiz gelecek,temiz siyaset yaparak, “Bu yolda sizlerle birlikte şehrimizi her türlü etik olmayan unsurlardan kurtarmak için,büyük bir mücadelenin içinde olacağız”dedi.

Muş siyaset dünyasının şeffaf isimlerinden, ilimizin sevilen simalarından, eleştirisel çıkış ve baskıları ile her zaman dikkatleri üzerine çeken, Muş Milliyetçisi yapısıyla bir çok kesimin takdirini kazanan, adil ve sert siyasetçi olarak tanınan Kenan Aşar, MHP’den Muş Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Müracaatını gerçekleştiren Aşar, “sizlerle birlikte eleştirdiğimiz ne varsa bugün bunların dayatılmasına göz yummayacağız” dedi.
Parti binasında yoğun bir katılımla Muş Belediye Başkan aday adaylığını açıklayarak müracaatını gerçekleştiren Aşar, buradaki konuşmasında, siyaset ve hizmet alanında olmazsa olmazlara dikkat çekerek, hemşerilerinden destek talep etti, Muş’ta ucuz siyasete meydan vermeyeceğinin sözünü verdi.
Aşar, parti binasındaki konuşmasında şu ifadelere yer verdi.
“Kıymetli Hemşehrilerim;
31 Mart 2019’da yapılacak olan,seçimlerde ‘’ Bu Şehre ve sizlere daha fazla hizmet için ‘’ Milliyetçi Hareket Partisi’ne belediye başkanı adaylık başvurumuzu yapmış bulunmaktayım.
Memleketimizin seçimden seçime aklına gelen insanlarımızın,verilen vaatlerle aldatılmasına ve daha sonra unutulmasına seyirci kalmanın her Muşlu kardeşimin boynunda bir vebal olacağına duyduğum inançla sizlerden aldığım güçle bu yola çıkıyorum.
Dün sizlerle birlikte eleştirdiğimiz ne varsa bugün bunların dayatılmasına göz yummayacağız. İnsanlarımızı kutuplaştırıcı siyasetten kurtarmak,başta çocukların,gençlerin,yaşlıların,kadınların ve engellilerin ihtiyaç duyduğu belediyecilik hizmetini sizlerle birlikte güçlü ekip ve projelerle tesis etmek için mücadele edeceğiz.
Tüm hemşehrilerimizin bilmesini isterim ki ; ucuz siyasetin olduğu yerde biz olmayacağız. Adamcılığın,yalanın,aldatmanın,rüşvetin olmadığı bir ortamda,’’ temiz toplum,temiz gelecek,temiz siyaset’’ yaparak bu yolda sizlerle birlikte şehrimizi her türlü etik olmayan unsurlardan kurtarmak için,büyük bir mücadelenin içinde olacağız.
Muş’un bir evladı olarak seçim zamanı değil,her zaman sizinleyiz. Dün de buradaydık,bugün de buradayız,yarın da burada mazlumun yanında sessiz çoğunluğun sesi olacağız.
Değerli Kardeşlerim ;
Belediyecilik anlamında halkımıza yakışan bir şehri birlikte kuracağımızı,daha güçlü program ve projeleri süreç kesinleştikten sonra sizlerle paylaşacağız. Belediyelerin asil sorumluluklarını büyük bir lütufmuş gibi gösteren çağ dışı belediyecilik anlayışının tam ortasına insanımızı yerleştirerek sosyal belediyecilik nasıl yapılır herkese göstereceğiz. Allah nasip eder bu kardeşinize yetkiyi verirseniz,herkesin mutlu, huzurlu yaşadığı düzenli ve güzel bir şehir hedefine hep birlikte ulaşacağız.
Biz bir kesimin değil her kesimin,bir görüşün değil her görüşün tüm hemşehrilerimizin belediyesi olcağız. Bu temelde barış,huzur ve kardeşlik için adayım.
Ezberleri bozacağız, Hep birlikte başaracağız !” 

Fırat Demir Haber 49 Gazetesi

Bir Cevap Yaz

Ekonomi Haberleri

Muş’ta trafiğe kayıtlı araç sayısı 37 bin 886 olarak açıklandı.

Muş’ta trafiğe kayıtlı araç sayısı Mart ayı sonu itibarıyla 37 bin 886 oldu.…

Tescilli Muş Lalesi’ne büyük ilgi

Muş’ta baharla birlikte çiçek açan laleler, ovayı kırmızıya bürüdü. Koparana 387 bin 141…

Muş Havalimanı, Mart Ayında 35 Bin 961 Yolcu Ağırladı

Muş Sultan Alparslan Havalimanı, geçen ay gerçekleşen iç hat yolcu trafiğiyle büyük bir…

Eğitim Haberleri

Liseler arası bilgi yarışmasında birincisi EML öğrencileri

Muş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden 9. sınıf öğrencileri Fatih Kandemir ve Muhammed…

Yaygın Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden 2.lik

Muş Yaygın Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin yetenekli öğrencisi İlayda ÇAMTOSUN, Erzurum’da düzenlenen Genç…

Üniversite öğrencileri fosil incelemesi yaptı

Muş Alparslan Üniversitesi (MAUN) Okulöncesi öğretmenliği 3. Sınıf öğrencilerinin “Erken Çocukluk Dönemi Çevre…

Kültür Sanat Haberleri

Geçmişten Geleceğe Muş

Muş’un köklü tarihine ışık tutacak önemli bir eser hazırlanıyor. Muşlu Dağcı Ömer Faruk…

Behzat Yel’in yeni şiir kitabı

Yazar ve şair Behzat Yel’in ilk şiir kitabı “Bir Soluk Nefes”, Liz Yayınları…

Arşın Mal Alan Opereti Sahnelendi

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü repertuvarındaki Azerbaycanlı besteci…

Profesyonel internet sitesi için arayın..

Memleket Web Tasarım

 0532 514 50 57

  • Google Arama Kaydı
  • SEO Puanı Yüksek Tasarımlar
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Yedekleme Hizmeti

 

 

Haber ve İçerik Etiketleri

Haber Kategorileri