AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Avcı, AK Parti Adayları Abdulselam Er ve Figen Ergül ile çok sayıda AK Partili, Kadın Kolları Başkanlığının ve Yaygın Beldesinin seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdiler. Daha sonra Muş merkezde ve Yaygın Beldesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti heyeti, ardından köylere ziyaretler yaptılar.

SANAYİ SİTESİ ESNAFINA ZİYARET

AK Parti heyeti Muş Sanayi esnafını ziyaret ederek, araç ustaları ve çıraklarıyla buluştular. Milletvekili Şimşek, Başkan Asya, İl Başkanı Yaktı ve adaylar, burada esnafların sorun ve taleplerini dinlediler. Sanayi esnafının ilgileri ile moral bulduklarını anlatan Milletvekili Şimşek, 24 Haziranda güçlü bir devam sözü aldıklarını söyledi.

ÜÇ AYRI GRUP HALİNDE KÖY ZİYARETLERİ YAPILDI

Milletvekili Mehmet Emin Şimşek beraberindeki heyet ile; Ziyaret, Göl, Köşk, Yelalan, Karabey, Ayrancık, Yukarı Yongalı, Aşağı Yongalı, Meşecik, Bilek, Ağartı, Kalecik ve Savaşçılar köylerine giderek, seçmenle buluştu.

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya ve AK Parti ikinci sıra Milletvekili adayı Abdulselam Er ise; Kutlugün, Sudurağı, Tüten, Akpınar, Dilimli, Yücetepe, Behçe, Beşparmak, Eldik, Yoncaliöz ve Soğuksu köylerindeydi.

AK Parti Muş İl Başkanı Rahmetullah Yaktı ise teşkilatıyla birlikte; Çalaplı, Karakale, Çınarardı, Değirmitaş, Demirci, Durucak, Gültepe, Kıryaka ve Taşlıca köylerini gezdi.

AK Parti Milletvekili adayı Abdülmecit Cantepe ile Figen Ergülde Malazgirt, Bulanık ve Vartoda çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, seçim çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Şimşek, milletten büyük ilgi gördüklerini belirtti. Şimşek, Biz milletimize güçlü Meclis, güçlü hükûmet, güçlü Türkiye sözü veriyoruz ve bunu mutlaka yerine getireceğimizi söylüyoruz. Milletimizin kararıyla Allahın izniyle 25 Haziran sabahı daha güçlü bir Türkiye olacak. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğanın liderliğinde çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam edecek. Tekrardan tüm Muş halkından desteklerini istiyorum diye konuştu.

 

FıratDemir