Mugi Hipermarket Muş’ta yeni bir şube daha açtı. Cumhuriyet caddesi güzergahında yapılan açılış Muş Valisi Erdoğan Bektaş’ın katılımı ile gerçekleşti. Açılışı yapan Vali Erdoğan Bektaş, alış veriş merkezini gezerken Süt ve süt ürünlerinin dışarıdan getirilmesine yönelik olarak tepkisini dile getirdi.

Muştaki alış veriş merkezlerine Mugi hipermarket ikinci şubesini de ekledi. Açılışı yapılan MUGİ Hipermarket alış veriş merkezinin açılışı il Valimiz Erdoğan Bektaş tarafından yapıldı. Açılışı yapan Vali Erdoğan Bektaş yapılan konuşmaların ardından alış veriş merkezini gezerken Süt ve süt ürünlerinin dışarıdan getirilmesine yönelik olarak tepkisini dile getirdi.

MUGİ Hiper market’ten Muş’ta yeni bir hizmet zinciri daha. Cumartesi günü Cumhuriyet caddesi Özün Apartmanı altında açılışı yapılan Mugi Hiper market yapılan görkemli açılışın ardından Muşlu vatandaşların hizmete sunuldu. Açılış esnasında oluşan kalabalık yüzünden yol trafiğe kapatılacak konuma gelirken çocuklar için hazırlanan paylanço gösterisi renkli görüntülerin oluşmasına sahne oldu.

Açılışı yapan Vali Erdoğan Bektaş Mugi Hipermarket’in hizmet noktasında yeni bir merkez oluşturduğunu  belirterek bu yöndeki açılışların devamını dilediklerini kaydetti.

Konuşmasında Mugi Hiper Market’in Muş’ta açmış olduğu 2’inci şubesinin Muş halkına hizmet için amaçlandığını belirten Vali Bektaş bu alış veriş mağazasının Muş’a hayırlı olmasını diliyoruz dedi.

Vali Bektaş’ın konuşmasının ardından söz alan Mugi Hiper Market Yönetimim Kurulu Başkanı Nimet …..  Açılışa katılım gösterme nezaketini gösteren Vali Erdoğan Bektaş’a bu anlamlı günlerinde kendilerini yalnız bırakmamalarından dolayı teşekkür dileklerini iletirken açılışı yapılan Mugi alış veriş mağazasının 2’inci şubesinin Muş’ta hayırlara vesile olacak hizmetlerle buluşturulmasını diliyorum dedi.

BEKTAŞ SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİNE TEPKİ GÖSTERDİ

Mugi Hipermarket tarafından cumartesi günü açılışı yapılan şube merkezinde alış veriş merkezini gezen Vali Erdoğan Bektaş sür ve süt ürünlerinin başka illerden getiriyor olmasına tepki gösterdi. Vali Erdoğan Bektaş alış veriş merkezindeki tüketim mallarını tek tek incelerken süt ürünlerinin satışa sunulduğu reyonu titizlikle inceledi. Süt ürünlerinin dışarından başka illerden getiriliyor olmasına karşın tepki gösteren Vali Bektaş tarım ve hayvancılıkta geçim sağlayan bir ilde bu yöndeki ürünlerin dışarıdan getiriliyor olmasını hayretler içinde karşıladı.

PAYLANCO GÖSTERİSİ ÇOCUKLARI EĞLENDİRDİ

Yapılan açılışın ardından paylanço gösterimi sahne aldı. Mugi yönetimi tarafından İzmir’den getirilen göstericiler şov yaparken kısa bir süreliğine yol trafiğe kapatıldı ve  oluşan yoğunlukta çocukların yoğunluğu ise gözlerden kaçmadı. Günaydın Muş Gazetesi