Sigorta sektörü özellikle günümüzde büyük önem taşıyor. Araç, işyeri, konut ve çeşitli teknolojik ürünlerinizi garantili bir yerden sigortalattırmak ise ayrı bir önem arz ediyor. Muş´ta hizmet veren Anadolu Sigorta grubu, vatandaşlara özel bir hizmet sunuyor.

Anadolu Group Sigorta Danışmanlık A.Ş Doğu Anadolu Bölge Müdürü İbrahim Köse, Anadolu Sigortanın tazminat hakkına verdiği öneme değinerek hızlı çözümler ürettiklerini ve dosyaların çözülene kadar takipçisi olduklarını bildirdi. Binlerce Mağdurun Yanındayız Müdür İbrahim Köse, ücretsiz danışmanlık hizmetlerinin de olduğunu söyleyerek, Kaza sonrası tazminat hakkının olduğunu bilen kişi sayı çok az.

Biz bunu vurguluyoruz. Son 8 yıl içinde trafik kazasında yaralandıysanız veya bir yakınınızı kaybettiyseniz 310 bin TL´ye kadar tazminat hakkınız olduğunu unutmayın. Hızlı çözümler üretiyoruz; 45 gün içinde davalarınızı sonuçlandırıp tazminatınızı hesabınıza yatırıyoruz. Uzman personel ekibimizle hizmet veriyoruz; alanında uzman 200 personel, 30 hukuk danışmanı ile yılda binlerce mağdurun yanındayız. Ücretsiz danışmanlık hizmetimiz bulunuyor; Tüm masraflarınızı biz karşılıyoruz. Dosyalarınız çözülene kadar herhangi bir ücret talep etmiyoruz dedi.

24 Saat Hizmet Veriyoruz Koordinatör Kezban Şeker; hızlı, şeffaf ve güvenilir bir anlayışları olduğunu ifade ederek, 24 saat hizmet verdiklerini belirtti. Şeker şöyle dedi: Neden Anadolu Group Sigorta? Bunun önemini anlatıyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz ücretsiz. Dosyalarınızı çözülene kadar herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Yapmış olduğumuz protokollerle sektörde dosyaları en hızlı sonuçlandıran kurumuz.

Dosyaları 45 gün içerisinde sonuca ulaştırıyoruz. Anadolu Group Sigorta, şeffaflığı kendine ilke edinmiştir. Başvuru yaptığınız andan dosyalarınız çözülene kadar her aşamada bilgilendirilirsiniz. Çağrı merkezlerimizde 7-24 halkın hizmetindedir. Her türlü soru sorulabilir ve görüş ile öneriler belirtilebilir. Hızlı, Şeffaf, Güvenilir, Profesyonel bir anlayışla hareket ediyoruz. Ayrıca sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içerisinde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Türkiye´nin her yerinden 24 saat hizmet veriyoruz. 

Hızlı Çözüm Anadolu Sigorta Group Bölge Temsilcisi Hüsamettin Turan ise, şirketlerinin önemine değinerek, Anadolu Group Sgorta Danışmanlık, deneyimli ekibi ve uzmanları ile birlikte sizin adınıza poliçe teminatı kapsamında oluşan kayıp ve zararların giderilmesi noktasında; denizyolu, karayolu, havayolundan kaynaklanan kazalarda vefat ve daimi sakatlıktan dolayı alınacak poliçe teminatlarını, ilgili sigorta şirketlerinden veya karayolları güvence hesabından alarak hak sahibine ulaştırılmasını sağlamak ve uğradığınız kayıp ve zararların giderilmesinde sizlere kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana yılda binlerce mağdurun dosyasını en hızlı şekilde çözüme kavuşturarak güvenilir ve profesyonel hizmetleriyle hasar danışmanlık faaliyetlerine yeni bir boyut kazandırmıştır. Ülkemizde eksikliği büyük ölçüde hissedilen poliçe teminatı kapsamındaki kazalarda hak talep etme noktasında danışmanlık görevini hakkıyla üstlenmiştir diye konuştu. Poliçe Teminatı Veriliyor Temsilci Turan, son 8 yıl içerisinde geçirilen kazalarda tazminat hakkının olduğuna dikkat çekerek, gerekli hizmetlerin verilerek tazminat hakkının oluşturulduğunu kaydetti.

Temsilci Turan şunları dile getirdi: Anadolu Group Sigorta Danışmanlık, kaza sonrasında ölüm, daimi sakatlık ve yaralanmalarda poliçe teminatı haklarınızı inceleyip sorunsuz olarak çözen, sonuçlandırana kadar hiçbir ücret talep etmeyen bir danışmanlık şirketidir. Son 8yıl içinde herhangi bir trafik kazasında yaralanıp sakat kaldıysanız veya bir yakınınız vefat etti ve desteğinden yoksun kaldı iseniz sakat kalanın kendisinin veya vefat edenin desteğinden yoksun kalanların alması gereken poliçe teminatı ile ilgili, Anadolu Group Sgorta Danışmanlık olarak tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz… Kalite tesadüf değildir… 

Muş Ovası Gazetesi