Artık her kesimin kullandığı internet ortamındaki tanıtım potansiyelini kullanmak en mantıklı reklam seçimlerinin başında gelmektedir. İnternette tanıtım yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğru kesime hitap etmektir. Bu anlamda mus.gen.tr direkt olarak Muş ve çevresindeki kullanıcıları hedef almaktadır. Buda tanıtımlarınızın doğrudan istediğiniz hedefe ulaşması demektir.

Muş`un ilk ve tek İnternet Portalı Mus.Gen.Tr`ye reklam vererek daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

Bütün platformlarda (bilgisayar, tablet, cep telefonu, smart tv vb.) reklamlarınızın görünmesi için grafik (jpg, png, gif) ya da text (yazı) reklamları tercih ediyoruz.

Eğer bir siteniz yoksa, mus.gen.tr üzerinde firmanız için bir sayfalık tanıtım yapılabilir ve reklamınız buraya yönlendirilebilir. Tanıtım banneriniz yoksa, isteğe göre gif ve flash banner tasarımı yaptırabilirsiniz.

Reklam süreleri aylıktır. Reklamlar için minimum aylık anlaşma yapılır.

6 aylık yada yıllık nakit ödemeli reklam anlaşmalarında indirim uygulanır. 6 aylık reklam anlaşmalarında 1 aylık fiyat, yıllık anlaşmalarda 2 aylık fiyat indirim olarak uygulanır.

Reklam alanları hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyatlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz..

Bulvar Elektronik
Mahmut Sönmez
(436) 212 13 41

Alttaki resimlerde görünen reklam alanlarının özelikleri

Logo Yanı Reklam Alanı (Arama Formu)
Logo sağında 468×60 piksel boyutunda grafik ya da yazı reklam bütün sayfalarda dönüşümlü olarak görüntülenir. Bu alana kabul edilen reklam sayısı en fazla 5 adettir. (Reklam istatisti vardır)

Tepe Reklam Alanı
En üstte, 948×90 piksel boyutunda sabit reklam alanı. Sadece ana sayfada görüntülenir. (Reklam istatistiği yoktur)

Manşet Altı Reklam Alanı
Manşet haberlerinin altında 728×90 piksel boyutunda sabit reklam alanıdır. Sadece ana sayfada görüntülenir. (Reklam istatistiği yoktur)

Alt Reklam Alanı
Bütün sayfalarda görüntülenir. Esnek reklam alanıdır. 713×217 piksel boyutunda grafik reklam eklenir. Ana Sayfanın ortasında 562×166 piksel boyutunda, diğer sayfaların altında 713×217 piksel boyutunda görüntülenir. Dönüşümlü reklam alanıdır. Aynı anda birden fazla reklam rastgele bir döngü halinde yayınlanır. Bu alana kabul edilen en fazla reklam sayısı 5 adettir. (Reklam istatistiği vardır)

Sağ Sütun Reklam Alanları
Her seferinde bütün sayfaların sağ sütununda 200×150 piksel boyutunda görüntülenir. Birden fazla reklam kutusu her sayfada rastgele sıralamayla görüntülenir. Bu alandaki bütün reklamlar aynı anda görüntülendiği için birbirlerini etkilemezler. (Reklam istatistiği vardır)

Ana Sayfa Reklam Alanı Görünümleri

 

 

Alt Sayfalar Reklam Alanları Görünümleri