Muş AKP belediye meclis üyeleri listesini teslim etti haberi Muş haber Varto Bulanık Malazgirt Hasköy Korkut haberleri Muş İl Rehberi Muş Firma Rehberi Muş Ticaret Rehberi Muş Rehberi
  AKP belediye meclis üyeleri listesini teslim etti

18.02.09 00:01 | Hit : 3744 | Yorum(1) | Bu Haberi Yazdır Bu Haberi Arkadaşına Gönder

  Adalet ve Kalkınma Partisi Muş İl Başkanlığı Belediye Meclis Üyeleri aday listesini il seçim kuruluna teslim etti. Kontenjan?da Avcı, Memiş ve Özbek yer alıyor.

29 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için bir süreden beri hazırlıklarını sürdüren Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Genel Meclis Üyeleri ile belediye meclis üyelikleri aday listelerini açıkladı.

Ankara Altındağ Kapalı Spor Salonunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında düzenlenen toplantıda Muş Belediye Başkan Adayının Necmettin Dede olduğu açıklanmıştı. Dede 29 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için belediye meclis üyeliği adaylarını belirlerken kontenjana Basri Avcı, M. Deniz Memiş ve Sadullah Özbek’e yer verdi.

BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ LİSTESİ
AK Parti Muş İl Başkanı Ramazan Aşık ve Merkez İlçe Başkanı Muharrem Armağan tarafından il seçim kuruluna teslim edilen İl Belediye Meclis Üyeliği Adaylığı listesi de şu şekilde belirlendi: “Recep Teker, Abdullah Aslan, Gülay Baklaya, Şahin Demir, Rıfat Özen, Hikmet Çelik, Alaettin Rençber, M.Halis Diğer, Harun Köse, M. Kasım Toplu, M. Rıza Yılmaz, Hâkim Kılıç, Muhterem Bozkurt, Ramazan Yüce, Ebedin Koyuncu, Ayşe Güler, Maşallah Şancı, Abdullah Yüzgüllü, Ali Kalır, Bilal Gezen, Mahmut Tanyıldızı, Halim Devrim”

AK Parti İl Belediye Meclis Üyeliği yedek üye listesi ise : “Zafer Göçmen, İhsan Pişat, Ethem Coşkunlar, Kenan Mutlu, Sıddık Kaya, Nizamettin Yıldırak, Remzi Düzener, M. Lütfü Akhan, Aydın Çiftçi, Feyzullah Özkan, Feysal Pektaş, Kutbettin Polat, Abdülbaki Yasinoğlu, Ethem Gökhan, Orhan Güler, Mücahit Volkan Koç, İrfan Kar, Mehmet Polat, Ramazan Özdemir, Maşallah Taş, M. Şerif Uygur, Adıl Demir, Maşallah Şanci, Erdal Armağan, Orhan Aşık” olarak il seçim kuruluna teslim edildi.

İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ LİSTESİ
AK Parti İl Genel Meclis Üyeliği Aday listesi aşağıdaki şekilde belirlenmiştir. Necmettin Yıldız, M. Emin Bitim, Mehmet Seçkin, Sadrettin Barik, Nizamettin Karakaya, Yavuz Tanış olduğu kaydedilirken yedek listede ise, Maşallah Dönmez, Ahmet Arı, M. Şah Karakaya, Cafer Erten, Mehmet Şirin Barik olduğu kaydedildi.
Varto ilçesindeki İl Genel Meclis Üyeliği Aday listesinde Şaban Deniz, Mehdi Demir, Hüseyin Yıldız olarak açıklanırken yedek üyeler ise, Nusrettin Kılıç ve Mehmet Çiçek olarak açıklandı.

Malazgirt ilçesindeki İl Genel Meclis Üyeliği Aday listesinde Sait Yıldırım, İbrahim Güven, Fahrettin İnal Kaç, Halis Akçan olduğu kaydedilirken yedek üyeliklerde ise Enver Subaşı, Medeni Tutar, Harbi Turunç ve Cevdet Taşdemir olduğu açıklandı.
Bulanık ilçesindeki İl Genel Meclis Üyeliği Aday listesinde Asım Çetinkaya, Hasan Korkmaz, Sait Taşdemir, Kamil Köylü ve Tülay Erdemli olarak açıklanırken yedek üyelikte ise Yakup Bayraktar, Bahattin Akbulak, İhsan Ballı, Mehmet Sait Ekmekci ve Mücahit Göz’ün olduğu bildirildi.
Korkut ilçesinin İl Genel Meclis Üyeliği listesinde Veysel Özkan, Ferit Yalçın, Mehmet Emin Keler’in olduğu, yedek üyeliklerde ise Fehmi Gürkan, Veysi Tanrıvermiş ve Mehmet Bilginer’in yer aldığı kaydedildi.
Hasköy ilçesindeki İl Genel Meclis Üyeliği listesinde Hamdullah Tanış, Fethullah Akçil ve Şefik Özden yer alırken yedek üyeliklerde ise Tacettin Yılmaz, Ahmet Dal ve Ramazan Özen’in olduğu belirtildi.

Muşun Sesi Gazetesi

 


Dostx | 18.02.2009 00:01:26 (3744 okunma)
[ Yorumlar(1) | Bu Haberi Yazdır | Bu Haberi Arkadaşına Gönder ]
Bu habere puan verin...

Ortalama Puan : 5
Toplam Oy : 2
Bu habere yapılan yorumlar.

 Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

sayın dede sen bu listedeki adamlardan kaçının sana oy verecegini sanıyon yazık sana muş memleketinde siyaset yapmış bir insansın ama daha dostunu düşmanını tanımamışsın ben senin bu seçimde 5 bin oy alacagını tahmin etmiyom ...
yar saçların lüle lüle dede sana  güle güleeee
Ekleyen : ovalı // 19.02.2009 04:45:43

ÜYE PANELİ
 Kullanıcı adı :  
Şifre :  
Kod :  
33929
Yeni Kayıt !
Şifremi Unuttum !

BİZİ DESTEKLEYENLER
  • Haber 49 Gazetesi
  • Muş Ovası Gazetesi
  • Muş Manşet Gazetesi
  • Muş Gündem Gazetesi
BAZI ÇALIŞMALARIMIZ
SPONSORLARIMIZ
GEREKLİ BAĞLANTILAR
© Muş Web Portal - Muş İli İnternet Sitesi |  Barındırma Memleket Hosting. Webmaster Mahmut Sönmez
Site içeriği ve fotoğraflar izinsiz olarak kullanılamaz. Site dışından alınan haberlerin kaynağı belirtilmiştir. Sitemize ait haberler kaynak belirtilerek kullanılabilir.
bu sayfa 0.17 saniyede hazırlanmıştır..